Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most júniusban államvizsgáz...

Ha most júniusban államvizsgázok akkor meddig dolgozhatok még diákmunkán?

Figyelt kérdés

A hallgatói jogviszonyigazolásomon ez áll:


„Hallgatói jogviszonya a 2023/24 tanév tavaszi félévében (mely 2024. év február hónap 01. naptól 2024. év augusztus hónap 31. napig) Aktív (nem szünetelő).


Nevezett hallgató jogviszonya 2021. év szeptember hó 6. napján jött létre és hallgatói jogviszonya megszűnésének – a tanulmányi teljesítmény és követelmények alapján – becsült időpontja: 2024. június hó 30. nap.”


Én eddig abban a hitben voltam, hogy ezek alapján augusztus 31-ig él a hallgatói jogviszonyom, tehát addig még dolgozhatok diákmunkán. Ezt azért lenne fontos tudom, mert jelentkeztem egy másik szakra, ami szeptembertől indul, ezáltal szeptember elejétől újra lenne hallgatói jogviszonyigazolásom és ahol jelenleg is dolgozok, nem kellene eljönnöm, hanem pár hét kihagyással visszajöhetnék.


De nagyon aggódok, mert mindenhol mást olvastam. Ez ilyenkor hogy működik?


Előre is köszönöm a válaszokat.



máj. 7. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egészen október 31-ig vállalhatsz diákmunkát, ha mostani félévre kaptál diákigazolványt érvényesítő matricát. Ha ősszel ismét diák leszel, akkor még ennél is tovább dolgozhatsz diákként.
máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugodtam, köszönöm szépen! :)
máj. 7. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!