Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak sem működik az ELTE...

Másnak sem működik az ELTE Neptun?

Figyelt kérdés

Ma éjfélig kell feltölteni a szakdolgozatot, de folyamatosan hibát ír ki az oldal. Megnézné más is, nála működik-e?

Van valami hibabejelentő felület/e-mail cím?


ápr. 21. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam, nekem sem működik most.
ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem kell az utolsó percekre hagyni.
ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem utolsó percre hagytam, reggel óta próbálok belépni. Úgy gondolom nem az én hibám, hogy nem működik a rendszer...
ápr. 21. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy gondolom nem az én hibám, hogy nem működik a rendszer..."


Az hogy nem működik a rendszer nem a te hibád, de az igen hogy az utolsó pillanatban akarod leadni a szakdogát. Sebaj, majd jövőre feltöltöd időben.

ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember, menj már el a tudodhova:D

A kérdezőnek meg van adva egy határidő. A kérdező teljesítette a feladatát a határidőn belül. Semmi rosszat vagy elítélnivalót nem csinált. Honnan tudod egyáltalán, hogy az utolsó pillanatban fejezte be? Én sem adtam be annó a határidőig, az utolsó két hétben nézegettem és javítgattam, ahol tudtam.

Arról meg nem tehet, hogy a neptun egy az egyben egy kalap sz@r.

Kérdező: gondolom sikerült leadnod, nekem jó az elte neptun. De ha esetleg mégsem, mindenképp írj TOsnak, Dékánnak, valami nyoma legyen, hogy időben kész voltál.

ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, szerencsére késő délutánra már működött, szóval fel tudtam tölteni én is. Mivel nem csak én voltam így több évfolyamtársam, szaktársam is fel tudta tölteni, nem csak én hagytam egyedül az "utolsó pillanatra" :)))
ápr. 26. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!