Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a félévi...

Hol tudom megnézni a félévi jegyeim?

Figyelt kérdés
Betegség miatt a 12. osztály helyett 9. osztályos leszek, ha sikerül a felvételi. Nem tudom a jelenlegi iskolát folytatni (ott is évet kellett volna ismételnem a hiányzás miatt). Egy gimnázium ad esélyt. A jelenlegi iskolában szakmát tanulok, de nincs ilyen suli a közelben, ezért kell váltanom. A 8. osztályos félévi jegyeket hol tudom megnézni? Azt mondta az igazgató, hogy felvételit is kell majd írnom. Ilyen esetben az emelt angol érettségimet újra kell majd írnom (mivel 9. osztályos leszek és az érettségi is változik)? 18 éves vagyok
márc. 28. 15:12
 1/1 anonim válasza:
0%
Neptun
márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!