Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin van programozási nyelvnél választható opció?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem emelt infóra, és ha volt valószínű hogy nem azt jelöltem be amit most szeretnék használni. Valakinek valami tapasztalat? Lehet ezen változtatni még? Vagy dönthetek helyszínen? k használni. Valakinek valami tapasztalat? Lehet ezen változtatni még? Vagy dönthetek helyszínen?

2023. máj. 11. 01:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Sikerült elírni a kérdést de a lényeg érthető
2023. máj. 11. 01:20
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Ha így programozol, ahogy írsz, akkor fényes jövő áll előtted az optimizálatlan programok egyre terjedő világában.
2023. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit a gépen megtalálsz, azt használhatod.
2023. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál egy űrlapot? Nekünk azon kellett kiválasztanunk a használandó programokat, mint az Office vagy a Codeblocks.
2023. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, csak már nem emlékeztem pontosan, hogy azt választottam-e amit most akarok használni. Utánanéztem oktatási hivatalnál és kiderült, hogy bizony nem azt választottam. Úgyhogy most vért izzadva tanulom c#-ot python helyett.
2023. máj. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!