Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alapítványi, egyházi vagy...

Alapítványi, egyházi vagy magán iskolákban tényleg valamivel magasabb a tanárok fizetése?

Figyelt kérdés
Ha igen, valaki tud konkrét számokat mondani?

2023. febr. 3. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyházi suliban tanítok. Bértábla alapján kapom a fizut. Az of pótlék 60900 ft (egyetemi diplomám van). Ezen felül szép kártyára kapunk havi 10000 ft-ot.
2023. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Cserébe egyébként sok vasárnapját, néha délutánját áldozza fel az ember, mikor templomba kell menni. Nekem ezzel nincs problémám, mert bár nem vagyok hívő, érdekesek a prédikációk. De aki teljesen elutasító, annak nagy szenvedés.
2023. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
2. Akkor ne tanítson ott!
2023. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alapítványi iskola is magán, lényegében.

Én néhány éve tanítottam ott, és annyit tett a diri, hogy ráígért bruttó 10.000-et az állami bértáblára. Ami valljuk be, nettóban elhanyagolható összeg. Cserébe sokkal többet kellett dolgozni, mint államiban, és állandóan rohangáltak be a dirihez a gyerekek a tanárok háta mögött, és mindig nekik lett igazuk!

Szóval sokan mentek át államiba inkább. Persze az igazgató meg mindig elmondta a szülői értekezleteken, hogy itt aztán mennyire meg vannak fizetve a tanárok!

2023. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!