Normális a tanárom?

Figyelt kérdés
Minden percünket Ő akarja beosztani. Még szerencse, hogy a szóbeli érettségi elmarad, mert a tételsort az írásbeli vizsga után akarta kiadni, a többi tanártól már októberben magkapuk. Digitálisan megtartja az óráit, aminek semmi éretlme nincsen, rengeteg anyaggal elvagyunk maradva. Az óra felében sztorizgat meg telefonál. A dolgozatokat sosem írhatjuk meg az órán, mindig délutánra rakja, legutóbb mácius 15-ére időzítette, ma pedig 4 órára... Hétvégére is mindig időzít a redmentába gyakorló feladatokat, ha pedig nem csináljuk meg, mert mondjuk nem érünk rá órdít, hisztizik, fenyeget minket, hogy bevágja az egyest a krétába. Éjfélkor rakja ki a facebookra a teszteket, hogy azokat is oldjuk meg. A másik idegesítő szokása, hogy a rengeteg házit sosem óra után vagy aznap írja be a krétába, hanem amikor éppen eszébe jut... És én megértem, hogy a tanároknak is fura a digitális oktatás és sok dolguk van, de semmi mást nem látok facebookon csak az Ő kommentjeit minden második poszt alatt. Egyszerűen nem érti meg, hogy így nem tudnunk készülni az érettségire és, hogy nem csak az Ő tantárgya létezik, hogy néha nekünk is kell egy picit pihenni. Arra lennék kiváncsi, hogy máshol is ez folyik és csak én reagálom túl a tanárom viselkedését vagy jogos a kiakadásom?

2021. ápr. 12. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban igaz, és nem túloztál, akkor jogos a kiakadásod. Jelezzétek neki a problémát, majd ha nem ért a szóból, akkor az osztályfőnöknek is, ugyanis ez így nem állapot. Jó lenne beszélned az osztálytársaiddal is erről, hogy ne legyél egyedül...meg támasszátok alá példákkal, hogy mi nem stimmel.
2021. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
osztályfőnöknek, igazgatónak jelezni. nem várhatja el hogy iskolaidőn kívül írjatok dolgozatot
2021. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!