Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen képzettség kell ahhoz,...

Milyen képzettség kell ahhoz, hogy ez legyen a munkám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az NCIS c. sorozatban Abby. Aki a laborban dolgozik? Pontosan mi a neve a foglalkozásának, és milyen végzettség kell hozzá? Magyarországon hol lehet elhelyezkedni így? Túltelített szakma?


Előre is köszönöm. :)


2010. aug. 17. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nézni a sorozatot, viszont aki laborban dolgozik, annak általában van biológus, vagy vegyész végzettsége.
2010. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam róla némi infót:


[link]


Azt írják, hogy a karaktere szerint kriminológiából, szociológiából és pszichológiából van diplomája. Hogy Magyarországon mivel lehet ilyen laborba bejutni, azt nem tudom. Valami vegyész/vegyészmérnök... stb. biztos, hogy kell, szerintem az alap.

2010. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!