Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, ha én csak papíralap...

Normális, ha én csak papíralapú könyvből tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Emelt földrajz érettségire készülök, Mozaikos könyvekből, PDF-en meg van az összes, de kénytelen voltam megvenni, mert világéletemben jobb szerettem papíralapú könyvből tanulni, a monitor előtt olvasva kb semmi nem maradt meg. Normális ez?
2021. febr. 18. 04:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?Persze hogy az.
2021. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy normális-e, nem tudom, de én is ilyen voltam. Sőt, én egyetemen minden jegyzetet először kinyomtattam, aztán kézzel kijegyzeteltem magamnak.
2021. febr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális. A digitális tanuláshoz a minimum egy ipad, apple pencillel meg egy normális PDF annotációs appal (PDF Expert vagy GoodNotes). => De még ezek se ragadnak meg valahogy annyira, mint a papírkönyv. Bár én most már teljesen ipadről tanulok mindent, de évekbe telt, amíg megszoktam.
2021. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is így vagyok vele. Amit lehet, inkább kinyomtatok vagy nyomtatott könyv formájában veszem meg, akkor is, ha fent van az interneten pdf-ben.
2021. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.

Egyszerűen nem bírja a szemem ha sokáig kell a monitort néznem

2021. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!