Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hihető a sztori?...

Szerintetek hihető a sztori? Előbb el akarok menni holnap (gyakorlatról).

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sztori: Holnap negyed 1-kor el kell indulnom, hogy 13-ra odaérjek az állatorvoshoz, merthogy a kutyámat műtik. Az egy óra. Utána nekem kell hazavinnem, altatásban, otthon pedig vigyázni rá (másik kutya is van, nehogy próbálkozzon).


Igazság az, hogy tényleg műtik a kutyámat, csak apám intézi, és az előbb írtnál hamarabb.


Az eddigi évek alatt mindig tisztességesen csináltam meg minden gyakorlatot ahova mentem. Különböző helyekre megyünk, 6 hétre, minden kedden. A mostani gyakorlati helyen lesz a vizsga. Undorító. Földszinten poloskák hemzsegnek, első emeleten, ahol én vagyok, ott csótányok, és mivel senkit nem zavar, néhány galamb is mászkál a folyosón. Mindig félek, nehogy hazahozzak valamit (csótányt), és ne kapjak el semmit, mint az néhány hete sikerült (vírusos, hányás hasmenés). Még két alkalom, a holnapi és a következő hét. Vizsga előtt a két hétben fogok menni, hogy tudjam mi hol van, feladatok elvégzése, stb.


Kompenzálás miatt előbb mennék, hogy meglegyen a 7 óra, tehát 4-kor kelek, ha hihető.


Szerintetek a főnővér áldását adja rá?



2019. dec. 9. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha hihetően adod elő, akkor mehetsz nyugodtan.
2019. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Milyen hely ez konkrétan?? Mi az, hogy csótányok, meg főnővér? Ez egy kórház vagy mi?
2019. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy tisztességes állatorvos nem ad ki még alvó állatot. (Attól még mondhatod, hogy kábán viszed haza és vigyáznod kell rá - pl. hányhat, mozgászavara lehet az ébredés utáni órákban.) Különben persze, hihető.
2019. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néhai macskánkat kiadta úgy, de az csak ivartalanítás volt. Ez a műtét sem nagy, "csak" az egyik szeméről kell eltávolítani valamit, gondolom ezért.
2019. dec. 9. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
A tapasztalatom az, hogy senkit se érdekelnek az állatok, ha melóról van szó. Ne lepődj meg, ha vállat ránt és nem enged el.
2019. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem, túlélem valahogy... undorral, de túlélem. t---t


Mindenesetre, köszönöm a válaszokat! :) Ment a zöld kéz mindenkinek.

2019. dec. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!