Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ismeri valaki jól a BKK...

Babyke2014 kérdése:

Ismeri valaki jól a BKK járatait? További kérdések lent!

Figyelt kérdés
Elromlott a Netünk, és nem tudom pontosan hogy Budapesten hányas villamos vagy busz megy a Clark Ádám térre a Jászai Mari térről. Légyszíves írjátok le, hogy hányas busz vagy villamos, és azt is, hogy milyen időközönként közlekedik! Előre is köszönöm a válaszokat! Aki tudja, a legegyszerűbbet írja le, hogyha kérhetem! Köszönöm!

2014. aug. 1. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, közvetlen járat, az nincs.

A Jászai Mari térről a 4-6 villamosokkal átmész a Margit híd, budai hídfőig, ott lesétálsz a hídról, és felszállsz a 86-os buszra az Újbuda, Függetlenségi park felé, és a Clark Ádám térig utazol (onnan a 4. megálló).

2014. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg 2-es villamossal elmész a Széchenyi István térig, és onnan a 105-ös (Apor Vilmos tér felé) vagy a 16-os (Széll Kálmán tér felé) busszal átmész a Lánchídon, a Clark Ádám térre.
2014. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek a legrövidebb utak? :)
2014. aug. 1. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez a net úgy romlott el, hogy csak a gyk.hu- t tölti be? :D
2014. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyk belassított nettel is használható, ha elfogy a kereted. A BKK oldala viszont nem nagyon.


A Jászairól a legegyszerűbb 2-es villamossal utazni a Széchenyi térig, majd a 16 105 buszok egyikével (vagy gyalog) átmenni a Lánchídon. E járatok mind elég sűrűn járnak.

2014. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyk net nélkül is bejön!!
2014. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak azután jött be net nélkül a Gyk, miután töröltem a System32 mappát.
2014. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat! Ezek a legrövidebb utak? :)"


Nem, a Dunát is át lehet úszni átlósan, de te a BKK-t kérdezted :)

2014. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!