Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Te terveznéd az M5-ös...

Ha Te terveznéd az M5-ös metrót hova raknád, mik lennének a megállói?

Figyelt kérdés

máj. 10. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Én: Békásmegyer H - Fill ízé gát - Szentlélek Tér- Flórián Tér - Katinyi Mártírok parkja - Kolosy Tér - Komjádi Béla utca - Margit híd, Budai hídfő - Batthyány Tér - Clark Ádám tér - Ferenciek Tere - Fővám Tér - Ferenc körút (Petőfi híd, pesti hídfő) - Közvágóhíd híd - Ferencváros vasútállomás - Népliget - Ecseri út - Balkán utca - Kőbánya - alsó vasútállomás
máj. 10. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A H5 hévet kötném össze a H6-H7 hévvel: Szépvölgyi út - Margitsziget/Szent István park - Nyugati pályaudvar - Oktogon - Astoria - Kálvin tér - Boráros tér - Haller utca - Közvágóhíd.
máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nagyjából ez a jelenlegi hivatalos terv is, csak kérdés, mikor valósul meg, ha egyáltalán valaha megvalósul.
máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal inkább a mostaniakat kellene meghosszabbítani!
máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a hasznossága nagyobb lenne, mint a tervezett 5-ös metróé, akárcsak az első szakaszé (Közvágóhíd-Boráros tér-Kálvin tér), inkább alacsonyabb. Persze nem fölösleges beruházás, csak egységnyi pénzből többet nyernénk az M5 Kálvin térig való megépítésével, mint mondjuk az M3 káposztásmegyeri vagy az M4 Bosnyák téri hosszabbításával.
máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem M4-et ha Újpalotáig meghosszabbítanák, annak lenne jelentős forgalma, lévén lelehetne vele váltani a 7-es buszjáratokat, Amiken azért van forgalom, s egész biztos vagyok benne hogy hosszútávon 1 metró gazdaságosabb mint 3 busz egymásután (csúcsidŐ)
máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!