Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Astori illetve a Blaha Lujza...

Astori illetve a Blaha Lujza tér milyen környék?

Figyelt kérdés
Pontosabban a Vas utca érdekelne! Mennyire biztonságos? Pár évvel ezelőtti cikkben olvastam, hogy sem az Astoria sem a Blaha nem a legbiztonságosabb. Változott ez mára? Láttam, hogy az Astoria szinte az V.kerülettel határos, illetve a Vas utcában található hotel, Filmművészeti Főiskola, szomszédos utcában rendelő, a Rákóczin az Uránia Filmszínház. Ebből kiindulva forgalmas hely lehet, de engem a biztonság érdekelne. Pl. metróaluljáró? Vagy inkább felszíni tömegközlekedéssel érdemesebb ezt az utcát megközelíteni? Tapasztalatokat, véleményeket várok! Köszönöm!
2012. júl. 21. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nappal biztonságos.Estefelé meg már sehol nem az az egész országban.Blaha közelében élek.Még nem történt velem semmi(pl.lopás stb)csak olyan hogy a hajléktalanok jönnek koldulni.Biztonságosnak érzem,főleg mert sokan járnak arra,sokminden van,ráadásul rendőrök is gyakrabban vannak ott.Astoriánál nem tudom.
2012. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Be van kamerázva az egész nyócker és az éjjel viszonylag, nappal nagyon forgalmas aluljárók is, így a lebukás nagy kockázata miatt a sok rosszarcú ember ellenére egyáltalán nem jellemzőek az erőszakos bűncselekmények.
2012. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Vas utca teljesen rendben van, mászkáltam ott hajnalonként is... Én szeretem az Astória egész környékét, szerintem ok.

A Blaha a Népszínháztól befelé nappal is gázos. A nagykörúton belül ok, éjszaka is.

Mindkettő metróaluljárója szutyok, tele kéregetőkkel és földön fekvő csövesekkel.

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!