Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha plusz órákat kellene...

Ha plusz órákat kellene vennem akkor az azt jelenti, hogy sz*rul tudok vezetni?

Figyelt kérdés

Levezettem 30 órát, és az oktatóm azt mondta szerinte még egy pár órát vegyek, aztán forgalmi vizsga.

Ln úgy érzem annyira sz*rul nem vezetek, de nem is vagyok egy ős tehetség.

Nem hiszem, hogy le akar húzni az oktató, mert tök rendes, meg sok ismerősöm nála vizsgázott sikeresen, csak nem tudom, hogy most akkor nagyon béna vagyok, ha nem elég a 30 óra?

Sokaknak kell több órát vezetni?


2011. ápr. 6. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy béna, nagyon sokan vesznek még + órákat.
2011. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél plusz órákat hogy biztosan átmenj a vizsgán, minthogy megbukj
2011. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem lát benned elég önbizalmat, pedig az is kell. Az pedig csak gyakorlással lesz meg.
2011. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is jelentheti, hogy még nem keresett rajtad eleget, hogy hagyjon jogsihoz jutni...

Sajna ez az "önkényuralom" benne van a pakliban...

2011. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmondom,hogy működik...

Az oktató levezetteti a 30 órát,ami kötelező.Mivel vállalkozó,ebből kell neki adózni,az autósiskolának is megy belőle,az autót fenn kell tartani,és maradjon neki is valami...Az kevés neki.Ezért,akárhogy is vezet a "diák",azt javasolja,pár órát még vennie kéne,hogy biztos legye a siker a vizsgán.Namármost nem tudom mennyi 1 óra,de ebben az esetben az összes pénz nála marad.Erről állambácsi nem fog tudni,az iskola meg csak a kötelező 30 óra után kéri el a részét.Veszel pl 10 órát,és a kedves oktatóúrnak rögtön megérte veled bajlódni,és egyből vizsgaéretté fog nyilvánítani.De ha látja rajtad,hogy márkás ruhákba jársz,ékszereid,drága órád van,a legjobb mobilod,és az óra végén apuci drága autóval jön eléd,akkor még 30 órát is megvetet veled a kedves oktató úr...Így működik a rendszer.Szerintem ne vegyél órát,hátha sikerül így is.Sok sikert!!

2011. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!