Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak sokan normáli...

Miért nem tudnak sokan normálisan vezetni?

Figyelt kérdés
Tegnap motoroztam 4 órát a városban és teljesen kiegtem. Nem tudnak indexelni, átmennek egyfolytában a záróvonalon, direkt kimennek balra, hogy ne férjek el motorral, tegnap be is mutatott egy gyerek motorral mert gondolom vagánynak érzete magát én meg visszaintettem normálisan, de mindegy. Egymás seggebe mennek az autósok parkolni is úgy kezd el hogy hirtelen megall nem indexel aztán neki áll feljebb aztán valamelyik elkezd parkolni aztán mégse indexel balra elindul balra aztán visszajon az útra majdnem belemjon. Komolyan mondom nem akartam elhinni, hogy ennyi baromnak van jogosítványa. Bárcsak elvennek ezektől egy életre aztán fele ennyi baleset se lenne. Örülök, hogy még élek a tegnapi után. Gondoltam kiirom mert ez tegnap betelítette nálam a poharat és nevetséges, hogy egy jót motorozni se tud az ember mert felidegesitik ezek a bzik.

máj. 1. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

„...nevetséges, hogy egy jót motorozni se tud az ember”


Ez nem nevetséges hanem a szomorú kővalóság, főleg ha nagyvárosi forgalomban motorozgatsz. Nézz más hobbi után mielőtt kinyírnak.

máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezért mondom mindig, hogy manapság öngyilkosság a motorozás. Annyi béna, idióta, alkalmatlan sofőr van, rendőr meg sehol.
máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Szörnyű veszélyes az élet, jó hogy észrevetted!

Add el a motort, maradj otthon, ne menj sehova!

máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Némelyik azt se tudja melyik bolygón van, ma is a pályán belül ment egy… (nem mondok márkát mert nekem esnek, de nem bmw-s volt) 90nel, majd gondolt egyet és belülről kivágta a lehajtóra utolsó pillanatban, élet meg a veszély. Persze nap mint nap vezetek mindenfele, látok egyet s mást, és hát a motorosokat sem kell félteni azért.
máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Hát hallod hogy lehetnek ilyen gonoszak veled hogy nem idexelnek neked.


Bele is szédültem olyan rossz volt olvasni a fájdalmad.


Ha ennyire rá vagy izgulva az indexelésre akkor szerintem menj gyalog ugyanis ha erre hagyatkozol nagyon rossz közlekedő vagy. Nem ők hanem te vagy az életveszélyes.

máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj sok olyan ember szerez jogsit akit még gyalog is max pórázon szabadna utcára engedni. Tényleg durva mennyi balesetveszélyes szitu van, mikor bőven a megengedett sebesség alatt megy de úgy is mint a hatökör, csak néz előre de a gondolatai valahol a Maldív-szigeteken járnak vagy kitudja hol de hogy nem a vezetésre gondol az fix. Ilyen néz de mégsem lát szitu. Mondjuk őszintén nem csodálom, az oktatásból is teljesen kiírtották a logikus gondolkodást, így ne várjuk hogy egy egyenrangú útkereszteződés gyalogátkelővel könnyebb szitu lesz nekik mint egy agyműtét.
máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6: "sok olyan ember szerez jogsit akit még gyalog is max pórázon szabadna utcára engedni"


Ez jó mondás, följegyzem magamnak! :-))))

És sajnos teljesen igaz.

Én az élet más területén is tapasztalom, hogy az emberek egyre igénytelenebbek és butábbak. Képtelenek logikus következtetéseket levonni a megfigyelésekből. A lehető legprimitívebb demagógiával el lehet őket bolondítani. És 30 éve nem voltak ennyire ilyenek. Valahogy agymosott lett a magyar lakosság.

máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

így vezetek napi 10 órát miskolcon,úgy szeretnék nyugodtan vezetni de nem tudok mert sok a vadorzó,rendesen halálfélelmem van a kocsiba,

elől hátul kamera,meg minden reggel elmondok egy imát.

máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

"Tegnap motoroztam 4 órát a városban és teljesen kiegtem."


Én ezért hagytam fel a motorozással 10 év után. Életveszélyes hobbi lett. Sőt a kerékpározást is csak kerékpárúton művelem, az agyhalott sofőrök miatt.

máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

#8.

Taxis vagy?

máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!