Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vettem Osztrák autópálya...

Vettem Osztrák autópálya matricát, de rossz helyre ragasztottam, így át ragasztottam más helyre. Kicsit lejött egy kis festés nem lehet gond ebből?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 1. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy érvénytelennek veszik, ugyanis tilos leszedni és átragasztani! Ezért is készítik úgy, hogy seßrüljön leszedéskor, különben az "élelmesek" továbbadnák a marticákat másoknak is.
2020. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez így érvénytelen. Még nagyon év eleje van, szerintem ha a blokkal elmész ügyfélszolgálatra kicserélik neked, senki nem fogja feltételezni hogy január másodikán trükközöl éves matricával. Úgyis kell legyen valami legális mód a matrica cseréjére, mert pl. év közben egy szélvédőcsere miatt is aktuális lehet ez a probléma.

Menj el egy ügyfélszolgálatra, biztos megoldják, de ez így tuti érvénytelen.

2020. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jaj szuper akkor cseszhetem az egeszet :( nem nagyon vagyok jártas ebben hogy hol tudom ki cserelni, a nyelvet sem nagyon beszelem. Szoval vehetek ujat juhuu.
2020. jan. 1. 18:44
 4/21 A kérdező kommentje:
Es köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 1. 18:45
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így egészen biztosan érvénytelen, szóval mindenképp konzultálj az ügyfélszolgálattal. Csak találsz már németül tudó ismerőst, aki segít...
2020. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Pff :D :D
2020. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát az, nagy cumi xD ez van.
2020. jan. 1. 19:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam szöszölni.Párszor hozzányomom pulóverhez vagy más szövethez,akkor könnyen lejön......majd legközelebb.
2020. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénz.


Az nem jó, ha előbb egy átlátszó fóliát ragasztasz az ablakra (széles tixo-szerűség) és erre rakod a ragacsot?

2020. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jahres Vignette? Hehe, ez télleg tanulópénz.
2020. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!