Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik benzinkúton a legjobb...

Melyik benzinkúton a legjobb minőségű a gázolaj? Hol tankoljak a BMW be

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

A Shell-be menj, az a neked való.


Amúgy halkan megjegyzem, hogy az összes kút ugyanonnan hozza az üzemanyagot.. egymás után állnak be a csap alá a különböző kutak kamionjai...

2013. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindenhol ugyanazt kapod ahol nem babrálnak vele.
2013. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél buszostól vagy kamionostól. (A BMW-dbe mert az külön faj)
2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Jah, külön faj bizony, gondolom vettél 400-ért egy 20 éves bmw-t, de már rögtön csak a legjobbat kapja. Alkatrészt se bontottan vegyél ám majd, meg majd gumigarnitúrát ne használtan, hanem több százezerért újat!
2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem, hogy miért kellett kiírni külön, hogy a "BMW be" (egy kötőjel elfért volna).

Szerintem ezért ez egy kamu, heccelős kérdésnek tűnik.


Különben egy szépen karbantartott autóba, ha szeretik is, akkor csak megbízható forrásból tankolnék.

Esetleg ha a nyugati határ mellett lakik valaki, akkor átjárnék vele a helyében a sógorékhoz tankolni.

Ha meg egy szakadt, km milliárdos igavonó az autó, akkor már mindegy neki.

2013. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15 éves dízel BMW-be az étolaj is megteszi. :D
2013. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1.kommentelő válaszát a többi bunkónak meg csak annyit hogy attól még hogy nektek nem telik rá nem kell a másikat piszkálni! Amúgy meg 2,1millió volt 320d 2004-es
2013. júl. 16. 12:02
 8/29 anonim ***** válasza:

Akkor egy 2004-es 320-as bmw külön faj, mert 2 millió volt, értem!


no problem

2013. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem piszkált senki csak egy kicsit nagy feneket kerítesz a bmw-dnek. Ugyanaz a diesel kell bele mind a szaros 1-es golfba, és az első válaszoló is csak azért írta neked a shell-t hogy odamenj tankolni mert akkor megnyugszik a kis lelked, de világosan elmondta hogy az összes kúton ugyanazt a dieselt kapod.
2013. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kár volt beleírni a BMW-t a kérdésbe. Ellenszenvet szül, pedig abban egyébként semmi rossz nincs, ha valaki örül az autójának, szereti, és próbál vigyázni rá.
2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!