Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rendőrrel való szóváltás után...

Rendőrrel való szóváltás után kaphatok csekket?

Figyelt kérdés

Hali!

A minap városunk belvárosában futóverseny volt, és a komplett belváros közlekedését megbénította az esemény. Futóverseny útvonalával párhuzamosan van a telephelyünk ahova az utam tartott. A szóban forgó szóváltás előtt már 6 kereszteződésben lettem elterelve, és egyik rendőr sem tudta megmondani hogy az XY utcába, hogy jutok el. A 7. kereszteződésben már nagyon pipa voltam.....körülbelül 200 méterrel arrébb lett volna az úticélom, de újra letereltek a másik irányban. Erre kiszálltam és oda siettem a rendőrhöz fennhangon, hogy ugyan mégis mondja már el hogy az XY utcára, hogy jutok el?! Erre ő elkezdte sorolni a tételeket szintén fennhangon, Gépjárművet nem rögzítettem, kereszteződésben nem állunk meg, eddig 100 ezer soroljam? Végülis eljöttem, semmilyen dokumentumot nem kért, én sem írtam alá semmit. Rendszám alapján esetleg utólag kaphatok valamit, vagy ilyenkor ez már nem lehetséges? 20 éve vezetek, még csak gyorshajtásom sem volt sose, tehát az ilyen ügyekben nulla tapasztalatom van. Mielőtt jönnének az okosok.....igen tudom hogy igaza volt, de a pillanatnyi hév elkapott. Köszi előre a válaszokat.



ápr. 27. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól be lettél csicskítva. Nem fogsz kapni semmit.
ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz.
ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
ebből még akár börtön is lehet
ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Utólag már nem, de szomorú, hogy ilyen mihasznák. Hogy csúnyábbat ne mondjak.
ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor elengedett papír nélkül, akkor semmi. De máskor legyen több önuralmad.

A rendőr azért áll ott, mert odaállították, hogy erre ne engedje az autókat, hanem terelje amarra. Mit tudja ő, hogy öt kereszteződéssel arrébb mi van lezárva és mi nincs? Ez olyan, mint amikor a vonaton a kalauzzal veszekednek azért, mert késik a vonat. Tényleg késik, mert rossz a műszaki állapot, mert valahol baleset történt, mert szemből érkező vonatot kell várni stb. stb. Egyikről sem tehet a kalauz, csak ő találkozik az utasokkal, ezért rajta csattan az ostor.

ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem kapsz semmit. Volt már olyan hogy kiszálláskor amint leért a lábam az aszfaltra, küldtem el őket a picsába szó szerint hogy DIREKT szórakoznak. próbált erősködni, de úgy felbasztam az agyát, hogy inkább hívott egy másik egységet, akik viszont közölték velük hogy ők tudják rosszul amiben erősködtek, úgyhogy ők kullogtak el behúzott farokkal, persze elnézéskérés nélkül. :)
ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szolovjov ***** válasza:
0%
Csak akkor ha fehér ember vagy. A nem idén barnultak akár az anyjukat is szidhatják, behúzzák fülüket-farkukat a sünök.
ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!