Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A mai általános iskolásokat...

A mai általános iskolásokat miért hordják autóval a szüleik az iskolába?

Figyelt kérdés
Jónéhány évvel ezelőtt még egyedül vagy csoportosan, gyalog, vagy tömegközlekedésel is el tudtak menni iskolába a gyerekek, ma pedig óriási dugókat okoznak az őket fuvarozó szüleik, az iskolák környékét ellepik a parkoló autók. Ma már miért nem tudnak maguktól iskolába járni a gyerekek?

márc. 5. 00:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyre lustábbak lettek az emberek. Ez mindenhol így van, mindenhova autóval de még a kasszához is nehogy 20 métert sétálni kelljen.
márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
A szegények gyerekei ma is gyalog járnak.
márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Én 32 vagyok. Több mint 2km-re laktunk a sulitól, de többet mentem bringával vagy gyalog mint kocsival.
márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Mifelénk a vonat és a busz is tele van iskolásokkal minden nap. Akit autóval hordanak az olyan helyen lakik ahonnan nincs normális tömegközlekedés.
márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
9%

ma 02:50


bezzeg régen sosem volt falun akkora seggük a nőknek...csak most ugye?:D

márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Régen mondjuk gyerekként a nap fénypontja volt a reggeli de főleg délutáni hazasétálás a haverokkal, osztálytársakkal. Az mondjuk tény, hogy más volt az autóforgalom, ma már házanként áll 2 autó, akkoriban meg sokaknak nem is volt és nagyon sokan busszal jártak.
márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen szemét , szar világ lett.

De mindenben ez van, annyira hülyén nevelik a gyerekeket és ez ellen szinte lehetetlen tenni bármit is.

De az se jobb ha gyalog megy a gyerek, mert azt is látom hogy azok meg minden 2.-3. lépésnél beleisznak az energia italba.

AZtán meg megverik a tanárt és ez így van rendjén a vezetők zerint.

márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár tényleg kocsival vinnék, akkor nem a tömegközlekedésen kellene hallgatnom minden egyes nap a visításukat.
márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van 17. Mindegyik kezében a cigi/hell. Kütyükön nőnek fel, elb@szott egy generáció. Elég nagy hatása van sajnos a közösségi médiának is...
márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom aki kocsival viszi a gyereket iskolaba az nem a legkozelebbi iskolaba jaratja. Egyebkent manapsag nem olyan biztonsagos az utcan maszkalni egy gyereknek mint 20-30 evvel ezelott.

10 eves kor felett mar siman el lehet engedni a gyereket egyedul iskolaba de ketlem hogy az ossze gyerek akit ugy visznek az 10 ev alatti. Biztos van akit meg kozepiskolaba is ugy visznek a szulok.

Engem 7 evesen elkisert anyam 1-2 alkalommal es utana mar egyedul mentem gyalog. Hazafele mas gyerekek is voltak akik felenk laktak igy egyutt mentunk haza.

Nem is volt tele az iskola kornyeke autoval

márc. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!