Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a goggle maps?

Figyelt kérdés

Tegnap még tökéletesen működött, ma már nem tudom megnézni hová kell menjek a buszhoz. Holnap lesz az első munkanapom, és kinéztem a megfelelő buszjáratot. Eddig miután kiválasztottam a járatot kidobta honnan - hová hány perc sétával jutok el az állomásig és onnan tovább. A térképen megtudtam nézni akár kinagyítva is melyik utcákon végig sétálva jutok el a célomhoz, most viszont amintt rányomok a térképre kidob teljesen a legelejere és magától visszaállítja a kiválasztott datumomat és időpontomat az "most indulok" - ra

Ha bárhogy megakarom nezni a gyalogos útvonalat minden esetben ezt dobja ki.

Mi lehet a baj?

Újra indítottam a telót, ki-be kapcsoltam a WiFit és a helymeghatározást is de semmi változás

Tudtok ajánlani ingyenes és működő hasonló appot?

(huaweiiem van, nem minden kompatibilis vele)



jan. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
bing.com/maps
jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használd a böngészőben.

[link]

jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszi, mindjárt kipróbálom 😄


#2

Böngészőben sem működik, ott is néztem már :c

jan. 25. 20:52
 4/5 A kérdező kommentje:

A bing sem működik

Amint ranyomok az "útvonalak" - ra átdob a böngészős Google mapsra

jan. 25. 20:54
 5/5 A kérdező kommentje:
A bing aplikacio végül bevált, nagyon köszönöm!
jan. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!