Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy az olajat...

Elképzelhető, hogy az olajat és a többi szűrőt sem cserélték le?

Figyelt kérdés
3 hete olaj és szűrőcserére vittem az autóm, és ott külön mondtam, hogy a drágább MANN szűrőket kérem, amit ki is számláztak. Most pedig véletlenül észrevettem, hogy egy 1600 forinttal olcsóbb A.Z.MT filter van benne.

2023. jún. 10. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reklamáció.
2023. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván bármi elképzelhető.
2023. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem
2023. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges,menj vissza reklamálni hogy azonnal csinálják meg normálisan és ne hagyd hogy lerázzanak valami hülye dumával.Ez azért is aggasztó mert ha más szűrőt tettek bele ki tudja olajból milyen lehet benne.És ide természetesen be ne tedd a lábad mégegyszer.
2023. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legolcsóbb van benne mindenből , ez nem egy nagy felfedezés .
2023. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AZMT nem rossz, gyári beszállítókkal gyártatja le a termékeit. Szerintem az is jó ha visszakéred a különbséget. Mondjuk a MANN a legjobb, de kérj kártérítést, mondjuk a MANN szűrő teljes árát és akkor mindenki happy, te meg nem mész bíróságra és hasonlók. Aztán még ki tudja milyen olajat tettek bele, azt nem tudod így ellenőrizni. Máskor nem hozzájuk mész, vagy viszed te magad amit felrakjanak és megvárod míg megcsinálják a szemed előtt.
2023. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!