Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyszerű ember (magánszemély),...

Egyszerű ember (magánszemély), de kva gazdag, tud e venni magának tengeralatt-járót, illetve engednék e neki használni? Egyáltalán milyen "jogsi" kell hozzá?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


[link]

2022. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen fajtát. Hobbit igen, mint amit az első is linkelt, ha kimondottan egy katonaira gondolsz, akkor az esélytelen.
2022. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Briteknél és Amerikában sok ember tart pl. tankot, van, aki gyűjti is őket. Tengeralattjárója rengeteg magáncégnek, természetvédő és kutató vállalatnak is van. Hogy most a tengeralattjáró egy személyes, vagy 300 fős legénysége volt fénykorában, az nem számít. Csak be kell jegyeztetni, az adott ország biztonsági követelményeinek meg kell felelnie, meg valószínűleg biztosítást is kell rá kötni. A méretnek megfelelő hajókapitányi jogosítvány biztosan kell hozzá, nem tudom, van-e külön tengeralattjárós képzés, de el tudom képzelni, hogy típusvizsga kell a vezetéshez.
2022. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
YouTube-on láttam pár videót, amin egy üveg aljú, és nagy oldalablakos tengeralattjáró legalább egy tucat turistával lemerül pár méter mélyre, talán Horvátországban. Kb. 15 méter hosszú lehetett, 10 ember minimum elfér benne, sima turisztikai látványosságként üzemelteti egy magáncég, igaz, csak egy-két méter mélyre merültek vele.
2022. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!