Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolás Budapesten lakótelepe...

Parkolás Budapesten lakótelepeken?

Figyelt kérdés

Budapesten a lakótelepeken mennyire nehéz parkolni? Ahogy én láttam este 6 után a legtöbb helyen már annyi hely sincsen mint a belvárosban (Gazdagrét, Békásm., Káposztás, Óbudai, stb...). Ezt jól látom, vagy csak rosszkor voltam ott?


(Jelenleg nem ezeken a helyeken élek, ezért kevés a tapasztalatom, de a jövőbeli esetleges odaköltözésnél ez is erősen mérvadó).


Köszi a válaszokat!



2020. szept. 8. 12:15
A kérdező szavazást indított:
tényleg kevés a hely
nem olyan rossz a helyzet
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyfüggő, nem lehet általánosítani.

Ahol én lakom ott 5 év alatt talán egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy nem a saját lépcsőházam 30 méteres körzetében tudtam megállni. Igaz mindig csak néhány üres hely van, de annyi szinte mindig.

2020. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Ez hol van?
2020. szept. 8. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Kelenföld


#1

2020. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2020. szept. 8. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A belvárosban 4 szintes lakóépületek, diákok, fiatalok autó nélkül, jó tömegközlekedés, elvétve mélygarázsok vannak. A forgalom nagy, de este parkolót találni nem nehéz, hétvégén sem (Kis Diófa/Király utca tapasztalataim vannak).


Békáson és Káposztáson 10+ szintes paneltömbök, ezek zsúfoltan egymás mellett, mélygarázsról ne álmodj, autó ha nem is létszükség, de a tömegközlekedés már nem túl kényelmes.

2020. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!