Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meg lehet így oldani?

Meg lehet így oldani?

Figyelt kérdés
Ha van egy Aprilia RS125-öm, ami 26kW-os(35Le), és nekem B125-ös jogsim van, amivel 11 kW-ig(15Le) és 125 ccm-ig lehet vezetni motort, akkor meg lehet úgy oldani hogy ezt a motort levizsgáztatni (egy idegilenes fojtás, vagy akármi) 11kW-osra, és miután megkapta a forgalmit és a rendszámot kiszedni a fojtást? És így már "legálisan" használnám.
2012. nov. 14. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy ilyet pl.:

[link]


Mert létezik ebből 11 kW-os változat is, gondolom abban van egy fojtás, mert köbcentire ugyan az:

[link]

2012. nov. 14. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:

B125-ös jogosítvány nincs, még neked sem!

Ha van is, akkor A1-ed van, de bizonyára nincs, mert akkor tudnád!


Nincs olyan, hogy ideiglenes fojtás, a jármű tipusbizonyítványa számít!


Ha le is tudod korlátozni, azt csak úgy fogadják el, hogy ne tudd visszaalakítani! Ráadásul akkor egyedi engedélyezési eljárást kell lefolytatni egy halom pénzért!

Bár még nem hallottam olyanról, aki tényleg megcsinálta volna. Az NKH-nál se hülyék ülnek!

2012. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__364..


Megtaláltam a választ egy másik kérdésben, lehetséges.

Mások is lepapírozták 11kW-ra.

De köszi azért :D

2012. nov. 14. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg konkrét válasz volt, nosza akkor próbáld meg!

XD

2012. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!