Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astra klímahütője 2 éve...

G Astra klímahütője 2 éve lett cserélve. Ez is kilyukadt. Télen is volt használva pedig és garázsban tartjuk. Mit tegyek, hogy a következő ne lyukadjon ki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyártmányt tettetek bele?
2019. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jófélét vegyél bele és ne gagyit
2019. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egész opel gagyi , még ha nem is tetszik.
2019. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oda kell figyelni hol veszed az alkatrészt. Sajnos ezekhez a gyakori típusokhoz nagyon sok kritikán aluli utángyártott alkatészt lehet kapni, én is vettem anno az astrához olyan utángyártott fényszórót, amit bele se lehetett tenni annyire fals méret volt.
2019. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nissens van benne most ami kilyukadt. Előzö gyári volt. Az is kilyukadt
2019. máj. 27. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már jó pár éve nem használok Nissens terméket, semmit. Se hűtőt, se klímahűtőt, se kompresszort. Az a tapasztalatom, hogy mióta szinte mindent Kínában gyártatnak (persze tudom, hogy ezzel nincsenek egyedül), azóta sokkal rosszabb lett a minőségük.

Én NRF termékekre álltam át, nagyságrendekkel minőségibb cuccokat gyártanak. Ez az én tapasztalatom.

2019. máj. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom gyári beszállító a nissens az opelnél. Én H astran távtartót tettem a két hűtő közé,így nehezebben ül meg a por,sár,stb. a hűtők közt.
2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Nissens és a többi, kínában gyártott cucc baja, hogy a fém és aluminium részei köze lusták voltak egy réteget húzni, ami gátolna hogy ez a két fém érintkezzen egymással. Ugyanis ezeknek ez lesz az eredménye, kilukad. Egy jó klímás megoldja neked, hogy sokáig használhasd.
2019. jún. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kellett klímakondenzátort cserélni (ez a rendes megnevezése), én is Nissens-t tettem be és azóta semmi baja. Szerelőként az a tapasztalatom, hogy a lökhárító légbeömlőjén bejutó kavicsok lyukasztják ki, ugyanúgy, mint ahogy betörik a szélvédőt is. Ezért én az autóm alsó hűtőrácsa mögé tettem belülte plusz egy réteg aránylag sűrű de jól szellőző rácsot, hogy megaladályozzam a nagyobb kavicsok bejutását. Én univerzális sportlökhárító fémrácsot használtam, biztos ismered. Azóta tart.
2019. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!