Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Először B vagy Akorl?

Először B vagy Akorl?

Figyelt kérdés
Melyikre rakjam le először? Apám mindíg azt mondja h először kocsira legyen meg aztán majd menjek motorra, de nekem motor kell kocsi az nemérdekel. Ti melyiket választanátok a helyemben?
2010. júl. 2. 11:09
 1/8 A kérdező kommentje:
17/f
2010. júl. 2. 11:09
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is leírhatjátok h milyen autó lenne a megfelelő. De csak max 100-150ezer ft-ig.
2010. júl. 2. 11:11
 3/8 anonim válasza:
Szerintem jobb az autó és akkor viheted apádét vagy motor csak annak elég sok a fenntartása meg 1L szintetikus olaj 5000ft. Ugyhogy autó amikor meg keresel már akkor jöhet a motor.
2010. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már van motorom... csak v nagyobbat akarok v kocsira és nemtudom melyik legyen.
2010. júl. 2. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak egy jótanács, ha egyszerre rakod le a kettőt kapsz 20-25000 Ft kedvezményt, mert ugye nem kell 2x kifizetned az elméleti oktatást...

De biztosan Akorl nem A1? A korl az 250ccm :O 19 éves vagy már?:O Mert akkor szerintem jobb lenne először az auót, ha muszája kettő közül választani, mert ugye lassan lassan dolgozni fogsz pár éven belül és oda lehet, hogy elkél egy autó és ne akkor kelljen jogsizni is még... meg addigra lesz 3-4 éves jogosítványod, amit a biztosító is jobb szemmel néz.


Én együtt csináltam a kettőt, aztán most nincs pénzem rendszámos nagymotorra, ugyhogy muszáj 125/50-est vennem úgyhogy ugyanott vagyok mintha nem is csináltam volna A1-et :)

Najó annyiból jó, hogy tavasszal elkezdhetem a korlátlan motort:P

2010. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és a Akorl-at 18tól lehet lerakni, azon énis gondolkodtam h a kocsit+motort egyszerre kéne lerakni csak akk kéne min. 200ezer ft :S az meg elég soká jönne össze :S


(Nekem is 125/50 motor van.)

2010. júl. 2. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Sztem autóra elsőnek, mivel nagyobb hasznát veszed, mint a munkahelynél, mivel sok helyen jó szemmel nézik a B-s jogsit, mind az munkán kívül, mert autója szinte mkinek van és akár még ott gyakorolhatsz is:)


Az emberek többsége szted miért autóra rakja le elsőnek?:)


Pesze biztos van olyan, aki motorral, de ha van/lesz barátnőd, a szülei minek örülnek majd jobban, ha motorral szállítod a lányukat vagy egy autóval? (igazából sztem egyiknek se nagyon, de az autóban nagyobb biztonságban van):)

2010. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat akk kocsi lesz egyelőre aztán a motor. Hát ami öreg járgányt megtudok venni annál még a motornak is jobban örülnének XD
2010. júl. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!