Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok a 14" 175/65 ös...

Tapasztalatok a 14" 175/65 ös gumiabronccsal?

Figyelt kérdés

mi a tapasztalat melyiket ajánlanátok


occo tesco vagy jobb continental pi....



2018. máj. 11. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ebből a kis méretből még egy hankook ami normális minőség is 14000 alatt van, én azt raknék fel.

szeretnék én ennyiért jó gumit venni...

2018. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hankook, Laufenn esetleg General Tyre. A Laufenn az egy alacsony kategória de nagyon jó gumi (főleg a télie de a nyári is jó) a general meg azért egy nagyon erős középkategória és sokan is szeretik. Olyat válassz amelyet tudsz pótolni ha esetleg kellene. Tehát ne egy noname gumit amit a kereskedő csak egyetlen egy szezonra hozatott valahonnan de ne is olyan mintát válassz amit már nem is gyártanak :)
2018. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van 75 lovas autón. Bridgestone nyári volt rajta gyárilag, tényleg, nagyon pöpec volt, panasz nem lehet rá. Aztán téliből felkerült rá Barum, a nyárit pedig lecseréltem Vikingre, és mindkettővel ugyanolyan elégedett vagyok, örülök, hogy nem fizettem ki a hatalmas felárat a Bridgestonera. Gyenge autóra nincs értelme a prémium guminak szerintem.
2018. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!