Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le menet közben a...

Miért áll le menet közben a motor?

Figyelt kérdés

2003 as BFQ motorkodos octavia teljes motorfelujitáson esett át. AC pumpa is cserés lett. A motortérben valami központi jelado is. Ennek ellenére, ha negyedéhez ér az üzemanyag , leáll a motor menet közben. 3-4 ujraindítás és megy tovább. Max. 1x még mutatkozik a jelenség. Mindíg csak akkor ha negyedhez ér. Felujitás előtt is volt. Már a környék összes szerelőjét megkerestük és tippjük sincs.

Mi lehet ez? Kezd idegesítő lenni.



2018. máj. 2. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hibakód nincs?
2018. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az EGRt irja de azt levakitották. Előtte nem volt levakitva akkir is volt ez a jelenség. Na meg ugye az EGRnek sok köze nem lehet hozza.
2018. máj. 2. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Motorvezérlő, üzemanyagszűrő, fordulatjeladó.

Kezdetnek.

2018. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Üzemanyagszűrő új, valamilyen felső jeladót is cseréltek (sokat rángatott- azóta nem) A nevét nem pontosan irtam tuti.
2018. máj. 2. 11:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Lambdaszonda is uj.Vezérlés is. Arra us gyanakodtunk nem cseszték-e el. De nem. Kb csak a kaszni a régi.
2018. máj. 2. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszembe... jutott felső holtponti jelado
2018. máj. 2. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább rossz üzemanyagszintjelző-kalibráció.
2018. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az üzemanyagszintjelző jo.

Ujraindítás után még 80-100 kmt elmentem vele.

Csutkára nem ürítettem még ki, de computer szerint 0 kmig igen. Megállásig sosem.

2018. máj. 2. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!