Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen aza quattro hajtás? A...

Milyen aza quattro hajtás? A quattro hajtás egyenlö a 4kerék meghajtással? Ha tudtok linket is küldhettek;)

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a válaszokat;)
2010. ápr. 17. 07:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Igen egyenlő.

qattro=4.

2010. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Haldex kuplungos 4 kerék meghajtás, amit az Audi használ.

Mindenki sztárolja hogy milyen jó, pedig korántsem.


Pl veszel egy S4-at, ha quattro nélkül veszed akkor elsőkerekes, ha quattroval veszed, akkor is előre jut a több hajtás.

Szóval nem teszi lehetővé az igazán sportos vezetést.


És amúgy a BMW most nem olyan rég kitalálta az xDrive-ot, na az is veri a quattrot.


Ha egy BMW-nek az a neve, hogy pl "530d" az egy 3 ezres dízelmotorral elátott ötös Bömös, de ha azt látod hogy "530xd" akkor ugyanaz a 3 ezres dízel ötös, csak az x az xDrive 4 kerékmeghajtást jelöli

2010. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hihetetlen h akármilyen kérdést tezsek fel mindig beleütközök egy bmw fanba:D tény h jo kocsi a bmw de nem a világ legjobbja!!!

2010. ápr. 17. 15:03
 4/28 A kérdező kommentje:
quattro hajtásnál %-ban menyi jut elöre és menyi hátra?
2010. ápr. 17. 15:16
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

BMW fan vagyok


Körülbelül 30 a hátsóra 70 az elsőre.


Akkor mi a legjobb autó?


Merci BMW Mopar

Ez az autós szentháromság!

2010. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nincs olyan hogy a világ legjobb autója. kinek mi... regeteg nagyon jo, kiválo kocsi van de én a német kocsik mellett kiemelném a japánt az angolt a svédet az amerikait...gondolom a sportossága miatt szereted(titek) annyira hát ha már itt tartunak jappánok sokkal sportosabb kcsoikat gyártanak manapság elég sztem ha anyit mondok h nissan gtr és akkro az a kcosi után lehet többen megfordulnak mint egy bmw után persze az ára mondhatni átleg ember számára megfizethetetlen de az tényleg auto!am meg most olvastam ha quattro hajtás azért fantasztikus mert ha a kocsi valamennyi kerekei kipörögnek akkro arrol kerékröl a nyomaték átmegy arra kerékre ami nem pörgött ki magyarul képes 1 kerékkel is közélekedni! elgondolni is naon nehéz hát akro megvalositani...
2010. ápr. 17. 23:38
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ezt tudja az xDrive is.

Egyébként a Svéd autógyárak már rég amcsi kézben vannak ;)


Saab -> GM

Volvo -> Ford, most meg megvette a Geely (kína)


Amcsi autók jók, csak nem európába valók.


Hondákat, Nissanokat nagyon kell prögetni hogy legyen nyomaték.


Az Audi meg egy semmi a szememben :S


Nem lehet prémium autó ha egy csoportban van a Skodával, meg pl Seat..


Önállóan nem volt képes fennmaradni és bekebelezte a VW konszern.


A BMW és a Merci kezdetektől fogva önálló, és ők döntik el hogy mit csinálnak és nem a VW konszern


Amúgy meg történelem:

Hitler Mercivel mászkált, a tisztek BMW-vel, a VW még meg se jelent, az Audi meg semmi érdemlegeset nem csinált.


A Merci meg a BMW önállóak, sőt más márkákat támasztanak fel (BMW): Mini, Rolls Royce, Rover


Vagy újakat teremtenek: Smart


Amúgy BMW M6 G-power na az jó! Nissan GTR mellett elrepülne! :)

http://www.youtube.com/watch?v=dtAPyoBC-bw

2010. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

a világ leggyorsabb autoja még mindig a Bugatti Veyron!

látom értesz a kocsikhoz... az audinak legalább akkora multja van mint bmw-nek... az xdrive is quattrorol van kopintva mivel a quattro már a70es 80as években megjelent... én emberekröl beszéltem nem pedig gane'krol. hitler és társai hol emberek? méghogy az audi semmi...70-80as években akkro fejlesztéseket vittek végbe h egyes utcai modeljei verték a ferrarit arrol ne is beszélve h nekik volt elsönek 1000 le-autói! meg nézz már fel hasznaltauto.hu-ra h egy audinak miylen felszereltsége meg egy bmw-nek az audi messze nagyobb felszereltségü autokat gyárt mint bmw arrol ne is beszélve h egyedi stilust képvisel nem csak egy sima sport auto... nah mindegy bmw búzákkal nem álok le vitatkozni..

2010. ápr. 18. 18:24
 9/28 anonim válasza:
Nekem egyformán bejön mind a BMW mind az Audi.Véleményem szerint a BMW az erőt férfiasságot mutatja.Az Audi inkább a formára ad.De akkor is ha utálod a BMW-t és itt beszélgetsz egy BMW kedvelővel azért a normális hangnem maradjon meg.
2010. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Igen a Veyron a leggyorsabb, és szerintem a top 10 legrondább-ban is benne van.


1000 lóerős autói először az audinak a 70-es 80-as években?

A BMW M10 motorról hallottál? Az egy széria utcai motor amit a BMW felturbósított és Forma1 versenyt nyertek vele (1300 lóerő körül volt) akkoriban túl erős volt és azután kitiltották a turbós gépeket az F1-ből


Audinak amúgy hol gazdagabb a felszereltsége?

BMW új 7-esében vannak a világon először a lökhárítóban kamerák és még sorolhatnám.


Nem azt mondtam hogy hitler emberséges volt, hanem azt, hogy ember. Mert hát az volt (Homo Sapiens ha így jobban tetszik)

És akkoriban az Audi teherautókat gyártott.. :D



Ja meg azt is elárulom hogy egyetlen utcai Audi sem ver le egy Ferrarit (Ferrarit se szeretem, de akkor is jobb mint az Audi)


Max mostanában az R8 5.2 téefesí vagy mi egy 360 modenát..


Az Audi egy életképtelen autó, ezért is lett a VW-é.

Azért ez már magában mond valamit.


Én nem értek a kocsikhoz meg én "búza" vagyok, amikor te mondasz olyanokat hogy az Audinak voltak az első 1000 lóerős autói?! Na ne röhögtess! Mutasd már meg kérlek melyik volt az az Audi! (gondolom több kommentet nem írsz mert ilyet nemtudsz mutatni és rájössz hogy csak fröcsögsz és semmi értelmeset nem mondasz.)


Egyébként megkérdezhetem, milyen autód van?

2010. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!