Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125-t szerintetek...

Aprilia rs 125-t szerintetek milyen első motornak?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első motorom és előtte még nem vezettem semmilyen motort (A1-es jogsim van akkor aut vezethetem ugye?!) szerontetek?

2016. febr. 24. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs több beleírva a forgalmiban mint 11kW, akkor vezetheted.

Alternatíva lehet a Honda CBR125R vagy Yamaha YZF125R.

Én személy szerint jobban bízok a japán technikában, de kinek a pap kinek a papné.

2016. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint jobbam vonzódom az apriliához mivel több ismerősömnek is van csak gondoltam titeket is megkérdezlek és köszi a gyors választ:)
2016. febr. 24. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Elég nagy odafigyelést/hozzáértést, pazar kiszolgálást igényel. Nem célszerű ezzel kezedni, inkább valami kevésbé kihegyezett 2 üteművel, ha ez a műfaj bejön, de inkább egy "tompább" 4T-t ajánlok, bár az A1 keretein belül nem is lehet duhaj gépet találni. Apropó az RS valószínűleg bele se fér, van az 30 LE-s is.
2016. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyárioag fojtotrat vennék ami csak 11kW os és ezért még pont belefér az a1 be ha jól tudom
2016. febr. 24. 21:49
 5/7 13trakilandini válasza:
Elsőnek is ha az aut az autó lenne akkor felesd el, az B-s jogsi. 2 ha meg akarod ölni magad pont jó választás...vagy szerez egy simsont amivel elmész megtapasztalgatni mit birsz stb. ha minden áron 125 akkor ne 2t legyen.... nekem egy 125 husqim van , 500 ig szinte midnen 4t aláz. És ha motort kéne javasolnom én a CBR 125 4T ajánlanám. Egyik barátom nak az van. Nem gyorsul ugy mint egy 2t és városba kellemesebb a 4T, de megy az is 130 at.....
2016. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azért azt a CBR-t igencsak tekerni kell, hogy elérje a 130-at. Volt szerencsém hozzá, mert haverom vásárolt egyet, és mivel ő még nem ment váltós motorral, én mentem érte (620 km) és hoztam haza neki. Igencsak megkellet gondolni, hogy mikor kezd előzésbe vele az ember még főúton is, autópályán meg rendesen féltem vele, az, hogy egy kamion sort előzzek vele, meg se fordult a fejembe, holott a saját RS125-el úgy elmegyek mellettük, mint a szél. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz a CBR, nem rossz, de a 130-at ordítva éri el, tanulni amúgy tökéletes.


Kezdésnek egy erős 2T veszélyes lehet mert "hirtelen" motorok, viszont később már tökéletes. Viszont nem lenne rossz egy 50 köbcentis RS sem, a simsontól erősebb, gyorsabb, meg motor formája is van.

2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon kicsi motor
2019. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!