Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover 416 vélemények?

Rover 416 vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem ez minden vágyad akkor jobb hagyni.

Egyrészt az alkatrészbeszerzés egyre nehézkesebb lesz, tekintve, hogy már nem létező gyártó, másrészt amúgy sem tartozik azon típusok közé amik nem igényelnék a törődést és néha az új alkatrészeket...

2016. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2-ik autom lenne, elfogadható árkategoriában nekem csak ez jöhet szóba. Sajnos pénzem nincs arra, hogy egy új kocsit vegyek, de fenttartani szinte bármit fenttudok. Ezért gondoltam egy régi elegáns roverre, aminek nagyon elfogadhatóak az árai. Alkatrészek szempontjából tudom hogy gáz van, de valamit valamiért.
2016. febr. 9. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Akárhányszor valaki feltesz egy Roveres kérdést ezen az oldalon, mindig jön valaki, aki azt mondja nem szabad Rovert venni, mert megszűnt a gyártó és nincs alkatrész! Urban legend!!! A hazai autóalkatrész kereskedő hálózatoknál milliónyi jó minőségű utángyártott alkatrész van a Roverekhez. Arról nem is beszélve, hogy a 414 és 416 kb 80% Civic, a 620 pedig 80% Accord.
2016. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cseppet sem urban legend, de bánat se akarja bizonygatni, sokáig dolgoztam autószerelőként, már 7-8 éve sem volt sokszor egyszerű a helyzet, azóta meg nem javult csak romlott.
2016. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó kis autó, ha nincs kitaposva a bele, de csak az 1.6. Alacsony fordulaton is nyomatékos, persze csak a köbcentihez képest, magas fordulaton meg megy mint a mérgezett egér, és gyönyörű a hangja. Mégiscsak egy Honda Civic veszett el benne.
2016. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A roverekről, ha egy roverest kérdezel, akkor nagyon hosszú hibalistája lesz, a jó hír ha olyan típus vagy sokmindent megtudsz magad csinálni. Alkatrész beszerzése problémás, viszont nem annyira drága. Előnye hogy ennyi pénzért egy eléggé jól felszerelt kocsit kap az ember, viszont nem véletetlenül ennyi ezeknek az autóknak az ára. Én azért utána olvasnék, mert bizony totalcaron van olyan roveres kainek több oldal története van az autólyáról.
2016. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Elég egyszerű autónak mondható, egyszerű szívóbenzin, komolyabb baja nem lehet. Biztos nem olyan rossz, mint ahogy sokan mondják
2016. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vannak jó és rosszvélemények is szerencsére több a jó bőven. Bár a rosszvéleményeknél, nem a kocsit szidják, hanem azt akitől vették. Egy jó állapotút kell kifogni, nem egy rosszat amit jónak hazudnak :)
2016. febr. 10. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Van hozzá minden(csak meg kall találni, aki megszerzi neked), nem is drágán. Nekem egy 75-ös van, speckó szerelővel, és nem drágábbak a cuccok, mint máshoz.

Vannak típushibák: hengerfej, kárpitlógás, illetve a rozsda.

Ha nem rozsdás, és egy hosszabb próbaút alatt rendeben van a hűtőrendszer, akkor nem lesz nagy gond, és lesz aprópénzért egy kényelmes, szép autód!

2016. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!