Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/434 A kérdező kommentje:

Milyen lejárató kampány?

Baj hogy szeretem a Volkswageneket?

Na takarodjatok innen!nem kiváncsi senki a véleményetekre!

2016. febr. 22. 15:41
 272/434 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a baj, hogy szereted a vw-t, hanem az, amit műveltél itt, és amivel teljes egészében lehúztad a márkádat. Nem látsz oldalra, csak előre, először ezen kellene elgondolkodnod, nem pedig bunkó módon kikelni magadból.
2016. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/434 A kérdező kommentje:

Igaz hogy kissé elvetettem a súlykot de ti kötötettek belém!

Szerintem te se hagynád ha valaki elkezdené szapulni azt amit szeretsz!De ha megnyugtat Bocsánatot kérek mindenkitől akit "megbántottam"(vagy úgy hiszi).

2016. febr. 22. 17:11
 274/434 veterán vas ***** válasza:
74%

Gondolkodj!

Nem úgy kezdődött, hogy néhányan ad-hoc összeálltunk, és saját eszünkből elkezdtük fikázni a vw borát.

Te nyitottál ezzel a a világ legjobbja kérdéssel, és Te voltál aki mindvégig provokált.

Vannak azonban itt olyan emberek is, akik már láttak tényleg jó autót, és visszaszóltak.


Ilyen az élet. ;)

2016. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/434 anonim ***** válasza:
83%
Én is kiállok az Alfa mellet, de azt is tudom, hogy van tőle jobb és sokkal jobb, és ezt el is fogadom. Nem próbálom egy X6-os mellet bemagyarázni, hogy az én 159-es Alfa-m sokkal jobb, ahogy egy AGM Merci mellet azt sem, hogy a 3.2-es Brera-m jobb, mert nem jobb, viszont számomra nagyon jó. Imádom az Alfa-t, ezért van kettő belőle, de nem csinálok magamból hülyét vele, és nem alázom a találkozókat sem.
2016. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/434 anonim ***** válasza:
74%
*AMG
2016. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/434 anonim ***** válasza:
74%
Figyu teso,nincs itt semmi probléma,hogy szereted a VW-t a baj azzal van ahogyan feltetted a kérdést,és ahogyan szidod a többi márkát,tudod ez a baj.
2016. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/434 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem te se hagynád ha valaki elkezdené szapulni azt amit szeretsz!"


Te talán nem azt csináltad?

"A Mazda az nem autó!"

"A többi gyártó miért él még az őskorban?"

"Akinek nem volt még VW-je az eddig játékautókkal játszott"


Most kapásból ennyi jutott eszembe, amiket te írtál, úgyhogy ne sajnáltasd magad, hogy meg lettél sértve.

És már azt is többször leírtam, hogy volt VW-em és szeretem is a márkát, de az ilyen szemellenzős fazonoktól felmegy bennem a pumpa.

2016. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/434 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valakinek bemutatnák tuti károsabb lenne mint a dízelbotrány, már az eladások tekintetében. :D


Sokan akkor se ülnének VW-be, ha fizetnének érte, csak mert ilyenek is abban ülnek: :D :D

2016. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/434 A kérdező kommentje:

# 279/279


"Sokan akkor se ülnének VW-be, ha fizetnének érte, csak mert ilyenek is abban ülnek: :D :D "


Na látod pont az ilyenek miatt harapózott el ez a dolog mint amilyen te vagy!

2016. febr. 22. 18:02
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!