Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek több (2-3-4) autójuk is van?

Figyelt kérdés
Milyen autók? Meg vagytok velük elégedve? Szükségből tartjátok valamelyiket(Pl: munka), vagy hobbiból?

#autó #hobbi #oldtimer #munkás kocsi
2015. dec. 24. 09:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Csak 2 autó van itthon. Az egyik a szüleimé, a másik a sajátom. Azért vettem autót mert a szülőké nem jó állapotban van és nem is akkor használhattam amikor én akartam volna.
2015. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 van.

1. Opel Astra J dízel, 2009. Mert a munkám miatt napi 240km-t ingázok és kellett egy kényelmes, biztonságos, megbízható autó ésszerű áron belül.

1. Lada 2101, 1978. Gyakorlatilag első tulajos, örökölt autóm. Végig garázsban állt, 68.000km-t futott. Kutya baja, elvisz bárhová, csak a mai kor követelményeinek nem felel meg. Eladni nincs szívem, mert ócskavas áron vennék meg pár tízezer forintért. Tehát egy akkuért, meg egy tank benzin áráért odaadhatnám valakinek ajándékba. Nekem ennél többet ér, a fenntartási költségei éves szinten is nevetségesek, így marad hobbiautónak.

Aztán vannak még céges autók, amiket használok, személy és furgonokból is többféle. De az nem a sajátom és csak céges utakon használhatom.

2015. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Mármint 2., elírtam.
2015. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Van 4, az egyik a páromé.

Nekem van egy Audi A6 3.0 TDI, ezzel járok a hosszú utakra, meg úgy általában mindenfele, van egy BMW E34 525i, azzal csak nagy ritkán szoktam kocsikázni egyet, vagy ha az Audival nem akarok menni valamiért, és nemrég beszereztem egy W116-os Mercedest, ez teljes mértékben hobbi (meg agymenés) ja és most félig darabokban van. Persze van még egy 1000-res sportmotor is, meg egy 250-es crossmotor. Tudom, kezeltetni kéne már engem, betegségem ezekre költeni a pénzt :D

2015. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
És persze, hogy karácsony este is itt egy nagyzolód idióta, akinek persze az audija mellett van még 2 autója és 2 motorja is. :D Persze egy fényképet mellékelni, amin minden látható már nehéz lenne feltölteni. :D
2015. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A "nagyzoló idióta" csak felelt a kérdésre...
2015. dec. 24. 10:21
 7/29 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ!
2015. dec. 24. 10:22
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

2008-as Mercedes-Benz E 280 CDI Avantgarde

- 90%-ban én használom. Használtam vettem, nagyon kevés km-el. Nagyon jól felszerelt autó. Nagyon elégedett vagyok vele. A kötelezőeken kívül még semmi baja nem volt. Kényelmes, jól megy, jól fogyaszt, minden extra van benne ami kellhet. Számomra tökéletes autó.


2011-es Citroen C4 1.6 HDi Exclusive

- 90%-ban a feleségem használja. Ezt is használtam vettük, de csak 10 ezer km volt benne. Jól felszerelt, kényelmes kis autó. Baja még nem volt. Szereti nagyon a párom, meg én is. Jó választás volt. Sokkal jobb autó mint sokan gondolják.


2014-es Citroen Berlingo 1.6 HDi District

- 100%-ban én használom. Újan lett véve, munkámhoz kell. Furgonokhoz képest jól felszerelt változat. Tökéletesen ellátja a feladatát. Hibája még nem volt, elégedett vagyok vele.


2005-ös Peugeot 307 CC 1.6

- 90%-ban a lányom használja. Tavasszal vettük neki, nyilván használtan. Jó állapotú autó, 1-2 kisebb elektronikus gond volt már vele, de nem vészes. Jó vétel volt.


1986-os Suzuki SJ 413 Samurai

- Hobbi. Barátaimmal terepjározunk, javítgatjuk, újítgatjuk a kocsijainkat. Nem vagyok vele elégedett azért kell mindig javítgatni, újítgatni:) Dehát ebben ez az egyik lényeg:)

2015. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az eddig felsoroltak közül mind meg van. Sőt ezeken kívül van még 6 oldtimer, 4 sportkocsi, 3 off-road terepjáró,5 amerikai izomautó és ebből 2 új.

Van még pár de annyi van hogy nem tudom fejből. Idén még veszek egy Wranglert.

2015. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Édesapámnak egy 2007es vw Transporter, egy 98-as toyota hiace, és egy opel combo, mivel vállakozó ezért ezek munkaeszközök.


Anyukám egy 2007-es toyota avensissel jár, főleg munkába és vásárolni, ha családosan utazunk valahova, akkor ezzel megyünk.


Bátyámnak egy 2004-es toyota corollája van, heti szinten jár vele nagyobb távokat (400km) iskolába jár vele vagy edzésre.


Nekem egy 2002-es mazda 6-om van, na ez az abszolút szaladgálós, iskolábajárós, barátnőért menős autó :D


Így az udvarban általában 3-4 autó áll (transporter, 2 toyota, és a mazda)


Japán technikával nincs komolyabb probléma, opelben is 1.7-es isuzu dízel muzsikál, transporter prdig 1.9 tdi - szóval eddig elégedettek vagyunk mindennel.

2015. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!