Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover 45-ről vélemények,...

Rover 45-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rover 45-öst szeretnék vásárolni, de nem tudom hogy melyik típust érdemes megvásárolni (1,4/1,6..., benzin v dízel stb.)? Vannak-e típus hibák, milyen meghibásodások fordulnak elő, mennyire drága a szervizelés, alkatrészek...?

Légyszíves olyanok írjanak, akiknek valóban volt, vagy van Roverje, vagy autó szerelők és konkrét tapasztalatokkal rendelkeznek, nem pedig a "halottam valakitől" véleményeket posztolják! Köszönöm!


2015. nov. 13. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallottam hogy az összes Rover hulladék,tehát szervízlakó leszel vele
2015. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A Rovernek igazából csak tipus hibája van!!

Arról nem is beszélve,hogy tényleg egy csődbement gyár egyik legszarabb termékével akarod megszivatni magad??

2015. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam hogy az összes Rover hulladék" Infó első kézből :D Óriási! A féltestvérem egypetéjű ikertesójának volt egyszer csaja, akinek az egyik évfolyamtársa 18. születésnapjára kapott egy széthajtott sz*rt, úgyhogy a Rover nem jó :D



Na a Rover kb 60% Honda, ubánlegend, hogy rossz autók.


Ezeket olvasd el:

[link]

2015. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az 1.6-ost, abban Honda motor van, az 1.4-es az Rover. A futóműve is nagyon jó az autónak.
2015. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dízel ne legyen. Kettő is van az ismerőseim között akiknek felszakadt a vez.tengelye. Majdnem nekem is lett de "szerencsére" tönkrement az első és meggondoltam magam. Ez pl. egy ijesztő típushiba.
2015. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hááát, eléggé elbizonytalanodtam, elolvastam az ajánlott oldalon a véleményeket, meg még más helyen utána olvastam.

Vagy egekig dicsérik, vagy alázzák. Így lemondok erről a típusról.

Tudnátok esetleg ajánlani más autót? vételár max. 600.000-700.000

2015. nov. 13. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

6-700 között


Passat B5, Octavia, Toyota Avensis, Mitsubishi Carisma és Galant, Mazda 626, Opel Vectra B / Omega B / Astra G

2015. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!