Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Santa Fe vs. Freelande...

Hyundai Santa Fe vs. Freelander vs. Opel Frontera?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok és miért? Elsősorban használt, 2005 előtti modellekre gondolok.
2010. febr. 6. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

freelander!!!

az opel egy fostalicska .

és a bent maradó két versenyzőből naná ,hogy a freelander!!

2010. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert az Brit, a másik meg koreai? Mert tudtommal az angol kocsik sincsenek épp a csúcson megbízhatóság szempontjából.
2010. febr. 6. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nyilván minden autó más ,még egy márkán,tipuson belül is ugye függ

az előző tulaj használási szokásaitól,karbantartás,rejtett hibák stb

nézz utána a totalcar népítéletben.

nekem nissanom van ami japan autó de az angolok csinálták

semmi baj nem volt vele van benne 163e km

2010. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én szerintem akármelyiket is választod mind3 jó autó. A 3 közül egyedül a Santa Fe esik ki, de annak is már az újabb változata mindent visz. Én az Opelt választanám.
2010. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11:24 vagyok visszaszívom amit leírtam bocsi.
2010. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem számít a márkanév akk a kis koreai.Nagyon jó kocsikat csinálnak csak nincs nevük. Amúgy meg BMW X5 :)
2010. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már igen régi a kérdés, de hátha még rátalál valaki: a felsoroltak közül csak az Opel Frontera (2.4i benzines) kapcsán van tapasztalatom, de az nagyon jó. Terepen használom főleg, igen jól bírja. Ár-érték arányban az egyik legjobb terepjáró. Csak ajánlani tudom. A fogyasztása persze odavág, de ez jóformán minden terepjáróról elmondható, főleg amit terepen használnak. Cserébe viszont akkora batár, hogy aludhatsz is benne, rengeteg dolgot bele lehet pakolni. Egy kis gondoskodás mellett hűséges, megbízható "társ" a Fronti.
2014. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!