Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell stoppiezni és...

Hogyan kell stoppiezni és wheelizni?

Figyelt kérdés
Sikerült már, de nem tom hogy mit-hogy csináltam :D véletlen volt mind2 :D most meg megtanulnám :D előre is kössz :D
2009. nov. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egykeréknél nagygáz és hátratántod vagy kuplungot kicsapod magas fordulaton. Féken legyen a lábad! Ha átesnél a holtponton fékezel és lecsapja az orrát. Stoppinál meg elsőfékezni kell erőteljesebben. De ehez kell jó mínőségű gumi és út is. Amúgy mivel művelnéd ezt?
2009. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egy yamaha dtvel, van cross és utcai gumi is. melyiket mihez használjam? :D és van a közelben földes, földes-betonos, és sima-új betonos hely is. ha segítesz, megköszönném :D

és mi ez a kuplungos kicsapás? :D behúzom és hírtelen engedem ki?

2009. nov. 22. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, hirtelen engeded ki. De ezzel lazán hátraborulhatsz, szal ha nagyon drág a amoci, akkor óvatosan vele... :) Nemtom mikori évjárat, de mondjuk egy 125ös DT-Xel ezt nem próbálgatnám... :D Amúgy szerintem betonon jobb csinálni, jobban tapad a gumi. Stoppihoz elengedhetetlen. De am DT-vel egy nagygáz+hátrarántás kombóval is lehet faszán kerekezni. Elsőre valszeg nem fog menni, de utánna majd ráérzel a holtpontra, ott meg csak játszani kell már a gázzal.
2009. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazából nagyon féltem a mocit, estem már jópárat, hála égnek (kopp-kopp) még nem estem nagyobbat. Magamat nem féltem, mert begyógyul rajtam minden, ha meg nem, a tb fizeti :D de a motort nem :D

akkor majd ha jó idő lesz próbálgatom :) köszi szépen :)

2009. nov. 23. 14:24
 5/5 anonim válasza:
Stoppie-ra a legegyszerűbb, ha viszonylag nagy sebességnél intenzív elsőfékezésbe kezdesz, hogy még ne blokkoljon de harapjon rendesen, és előbbre helyezed a testsúlyodat, ha pedig endo-t akarsz csinálni (ugyanaz csak hosszabb kigurulással) akkor ugyanez, csak adagold a féket finoman.
2010. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!