Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2. 0 pdtdi skoda...

Attila19871111 kérdése:

Van egy 2. 0 pdtdi skoda octaviám, alapjáraton remeg, melegen nehezen indul, leállitáskor csörög,1500 fordulatnál kb. rángat picit! Vtam szervizben azt mondták kettös. T. lendkerék kicseréltetem és a tünetek ugyanazok! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a szokásos pd elem hiba, valami befecskendezési gond, és az egyenetlenül járó motor nyírta ki a lendkereket, hiába cserélted ki, megint ki fogja nyírni ha a befecskendezés szar, ezzel most annyit javítottál rajta, mintha felpumpáltál volna egy defektes kereket.
2013. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttad saját szemeddel?
2013. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettöl féltem hogy a befecskendezés magyarul pd elem!azt hogy beletete az újat nem láttam, de első inditásnál már adta a csörgö hangot!Hol javitasam mert kb 10 szervizben vtam mindegyik lendkereket akart cserélni!
2013. okt. 8. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze, Fakospuszta(Zalaegerszeg mellett), Gáspár szerviz.
2013. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ott megtudják csinálni?betudják vizsgálni a pd elemeket lendkereket mindent?
2013. okt. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!