Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 1.7 tdi autó...

Mike0730 kérdése:

Opel astra f 1.7 tdi autó vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
leginkább a motor tartósságára,gyenge pontjaira vagyok kíváncsi,fogyasztása ... stb esetleg kicsit a teljesítményen húzni,hogy a tartósság rovására ne menjen...

#Opel Astra F #opel astra 1.7 #opel atra #astra f 1.7 tdi #tdi astra #astra tdi #astra motor
2013. júl. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Opel, ami sosem kop el.

Én két Opellel lefutottam 300007, és 300017 kilométert különösebb hiba nélkül. Sosem hagyott ott sehol.

Mind a kettővel 7 alatt jártam. Igaz, rendesen karba voltak tartva.

Mindkettőnél csak egyszer volt kuplungcsere, pedig utánfutóztam velük. Strapabíró jószágok. És minden alkatrész olcsó hozzá.

2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bőven elég az a motor bele felesleges lenne a teljesítményét feljebb vinni pont az ellenkezőjét érnéd el vele ,nem nőne a tartóssága hanem csökkenne a plusz teljesítmény miatt.Ezek a régi dízelmotorok is kényelmesen tartják a 130-140 km/h sebességet hosszútávon is és magyar országra ez bőven elég így én a helyedben nem piszkálnám meg a motort és a turbót hogy plusz teljesítményt csikarjak ki az autóból.
2013. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

nem akarlak megbántani de A "Magyarországra" Egybe írják!

Ne sértődj meg de ez szerintem nagyon gáz ezt nem tudni.

2013. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarsz megbántani de azért belém kötsz tudod mit,nem bántás ként de lexarom .Már muszáj valakinek megint elkezdeni a helyesírásos buzulást.Nem akarsz megbántani de azért belém kötsz,ha én nem akarok megbántani valakit nem kötök belé.Ez nem helyes író verseny hanem egy kérdez felelek fórum.Ha nem tetszik ne olvas bele a kommentjeimbe és a helyet hogy belém kötsz inkább a kérdezőnek írtál volna valamit.Véletlenül elír valaki valamit már rögtön bele kell kötni ,Gáz meg xarás után van a budin !!!,de az jó büdös
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az F astrákba ha jól rémlik 2 féle 1.7 td motort tettek. Ezek közül a nagyon dicsért az isuzu 1.7-ese

[link]


Nekem a B vectrában van ugyanez a motor, én meg vagyok vele elégedve, még télen is a városi fogyim 6.5 liter. Ha valaki gyengének érzi az nézze át a turbó utáni gumicsöveket mert a hajlatokban szeretnek kirepedni és elengedik a turbonyomást.

2013. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ezt akartam belinkelni.

[link]

2013. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!