Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multhéten vettem egy 1992-es...

Hegyestomi kérdése:

Multhéten vettem egy 1992-es volkswagen polot és nem nagyon akar beindulni csak akor ha pumpálom a gázt (hidegen még akor se) mi lehet a baja? Az aksit kizártam mert ha bikázom akor se pörgeti. Ahol vetem ott pöc röf indult meg utána egy két napig

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a segitséget:D
2012. dec. 3. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek a szoper német csodák ilyenek...

Valami kosz lehet, vagy a gyertyák fáradtak... más nem nagyon lehet...

2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D mondták már hogy ez központi inyektoros és lehet hogy az koszos
2012. dec. 3. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Öninditó teker rendesen?

Ha az jó, akkor gyertya, kábel nem-e húz át, aztán utána injektor kitisztani meg h nyomja-e az anyagot.

2012. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néha megtekeri de akor is csak gázal indul..
2012. dec. 3. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Dúsítási (automata szivató) gondjaid vannak!


Ezeket a járgányokat általában úgy kell indítani, hogy előbb nyomsz egy padlógázt, hogy az automata lezárjon, aztán gáz nélkül kell indítózni! Ha minden ok, akkor beindul, és kissé magasabb alapjáraton kezd forogni. Ha bemelegszik, akkor egy bimetál visszahúzza az automatát, és visszaáll az alapjárat!

Ha indítás közben gázt adsz, akkor az automata szivató nem tud működni!

2012. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bebas*ik, ha padlógázt kell nyomni ahhoz, hogy az automata szivató elinduljon... Ha ez így van, akkor a német mérnökök túl sok sört ittak, mielőtt megtervezték a polot...
2012. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Néha megtekeri" akkor nem szivató meg mindenféle. Elosszor akksi feltolt, h tekerje rendesen, ha szarul indul utana is öninditó felujitás, és/ vagy előgyujtás állitás, illetve a fentebb leirt dolgok ellenorzese.
2012. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!