Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? 5-ös BMW!

Figyelt kérdés

[link]


Jah és valaki miért akar elcserélni egy ilyen AUTÓT egy suzukira???



#Suzuki #BMW #alipine
2012. aug. 10. 03:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyilván nem egy az egyben cserélné. Lehet kell neki a lóvé, meg valami szecska, amivel járni lehet, amíg nincs újabb van.

Maga az autó szerintem szép.

2012. aug. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megértem a tulajt,naná hogy elcseréli bármilyen kissebb fogyasztású autóra,nyílván rájött,hogy Ő sem akar már 50 kilométerenként 4500-ért tankolni..
2012. aug. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Végigolvastad a hirdetést? Ingatlanvásárlás miatt kell a pénz, tehát ezért, 1.5 milla a bmw, 300-ért beszámít teszem azt egy swiftet, van egy megbízható kisfentartású autója, és marad 1.2 millája házra, szerintem nem egy bonyolult dolog ez... persze vagy igaz a történet vagy nem, de az autó szép, és ha ez megnyugtat énis adtam már el autót mélyen ár alatt, mert kellett a pénz valamire, pedig nemvolt szorult helyzet, de ha eldöntöttem hogy eladom más miatt, akkor már kelljen el, én elmondtam a hibáit, ettől függetlenül egyben volt a kocsi, és jól járt aki elvitte...
2012. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva, hogy ingatlanvásárlásra kell neki a pénz.


Nekem nem kéne ez az autó. Egyrészt mert fenn is kellene tartani, tankolni, szervizeltetni is kéne, másrészt meg csak szimplán nem tetszenek az ilyen autók.

2012. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez az autó olyannak való, aki rengeteget megy autópályán, ott a 2.5-es diesel motor is jól érzi magát és ott nem is fog sokat fogyasztani. Ha előzni kell vele 120nál, nem kell váltogatni, nem fog megtorpanni. Nem arra való, hogy elmegyek vele a tacskóba vásárolni 5 km-t.
2012. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Maximálisan megértem. Ráköltötte erre a lehajtott szarra az életét is, és most szeretne egy megbízható autót, ami fillérekből javítható.
2012. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz újabbat, nagyobb felszereltséggel (maximum nem bmw-t), és akármit is ír a hirdeto a ~250 000 kilométer, hidd el, sok
2012. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A 250 000km az nem sok, csak itthon, ahol mindenki 15 éves autót is max 120 000km-rel akar megvenni.


Nézz szét a mobile.de-n, 2005-2008-as taxi mergák vannak 400 000+ km-rel. Az nem sok, ráadásul ott az autó pénzkereső eszköz, ha nem megy akkor nagy a baj...

2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennyi km valóban sok egy ilyen autónak, nem 1.0-ás Suzukiról beszélünk, annak már sok lehet.
2012. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
265Ezer km hol sok egy ilyen autóban? Számoljatok már utána egy cseppet emberek! Az kb éves szinten 20-25Ezer km! Gondolom az előző tulaj(ok) nem csak nézegetni vették, hanem közlekedni is vele! Ha tisztességesen volt szervizelve akkor meg pláne, hogy korrekt! A maga nemében biztos, hogy jó autó, de nekem nem kéne. :-/
2012. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!