Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják a Suzukit rossz...

Miért tartják a Suzukit rossz autónak?

Figyelt kérdés

Van egy nagy Audink és egy kis Suzunink (új Swift). A városban sokszor inkább a kis autóval járok, városban jobb, dinamikusabb, szeretem. Volt már sok kis autóm: Toyota Yaris, Skoda Fabia, Fiat Punto, de a Suzuki Swift a LEGJOBB szerintem A KIS AUTÓK KÖZÖTT műszakilag is, esztétikailag is.


Vagy még a régi Swift miatt ragadt rá a rossz hírnév? Motorokban kifejezetten jó a Suzuki, szerintem már autóban is. Vagy van valaki más véleményen?



2012. aug. 4. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Mert a Suzuki ha törik akkor nagyon törik. Nincs olyan jó borítása ,védelme mint egyes autóknak.

Ui: nem értem mért volt fontos megosztani ,hogy Audid is van..... lényegtelen

2012. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
motorikusan jó, de ha pl ne adj Isten ütközöl akkor nézd meg mi lesz belőle.
2012. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi, de amit írtok, az csak a régi Suzukira igaz, az új Swiftnek 4 vagy 5 csillagos töréstesztje van, jobb mint a Skoda Fabianak, azt mégsem tartják rossz autónak.
2012. aug. 4. 00:25
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, az Audis dolgot azért volt fontos megosztani, mert bele akartam foglalni a szövegbe, hogy a többi sofőr egyészen máshogy viselkedik, ha a kis autóval megyek, pedig azzal sem vezetek rosszabbul mint a naggyal.
2012. aug. 4. 00:27
 5/21 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Mindegyik Suzukira rá mondják hogy mennyire törés álló. A francokat! Totál károsra tört egy ismerősömnek a Swiftje miközben nem is volt nagy baleset éppségben kiszállt az autóból.
2012. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Talán azért, mert akiknek nem az van, s javíttatják, nem látnak a műhelyben Szuzikat, s azt gondolják, hogy nyilván nem érdemes megcsináltatni, azért nem hozzák be.
2012. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Csak az tartja rossz autónak, aki nem ért hozzá. A régi Swift máig a legjobb ár-érték arányú autó, persze én se szívesen karamboloznék vele, de a végletekig megbízható. Az előző "új" Swift úgy, ahogy van, zseniális autó volt, az új 1.2-es viszont túlárazott és túl gyenge. Bár a versenytársainál még mindig valószínűleg jobb.
2012. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szappantartó autó.egyébként nekünk si az van é szeretem csak járna már le a lizing!
2012. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Első és második válaszadó: szerinted ha betonból lett volna a Suzuki, akkor épségben szállt volna ki az ember belöle?? Semmit sem tudsz a törésről. Elmegyarázom: az a lényege, hogy elnyerje az energiát az ütközéskor az egész kocsi. Ennek eredményeképpen össze kell hogy törjön.
2012. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocs, első és ötödiket akartam írni.
2012. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!