Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukisok! Ti miért jártok...

Suzukisok! Ti miért jártok Suzukival?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokat olvasok itt a gyakorikérdések.hu-n mikor felraknak egy-egy suzukival kapcsolatos kérdést, mindjárt jönnek a támadások, sokan úgy szidják, mintha őket kényszerítenék suzukiba! Meg sajnos sokan lenézik. Ti miért járkáltok ilyen autóval? Nincs jobbra pénzetek, esetleg igen, csak nincs szükségetek vagány autóra, mert ezt legalább könnyű fenntartani?!

2012. jún. 23. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
nincs másra zséé
2012. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kiflitolvaj ***** válasza:
84%
Szerintem a Suzuki egyáltalán nem szar. Nekem is van egy 1000 ccm-es Suzim, amit akkor vettem, amikor többnyire a motorommal és céges kocsival jártam, hogy ha esetleg szar idő van és nincs kéznél a céges, akkor ne ázzak sz@rrá. Műszakilag teljesen rendben van és még nem találkoztam olyan autóval, ami ennél kevesebbet fogyasztana. A súlyadó és a biztosítás is minimális költség. Karambolozni viszont szar lenne vele, ez tény, de motorral is ugyanez a helyzet. A mostani autóm árán tudnék venni kb. 15 Suzit, de nem válnék meg tőle, mert hálás jószág és nekem nem ciki néha beleülni. Nem nézem le azt sem, aki Trabival jár, meg úgy egyáltalán senkit. Ez az ezres, ami nekem van, leginkább városba jó, de oda tökéletes annak, aki nem akar sokat költeni az autó fenntartására.
2012. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Mert 7 éves és még fékbetéten és olajon kívül semmit nem cseréltem benne , soha eddig nem hagyott cserben és nyáron az autópályán 120-as tempóval 4.5-el elszaladgálok!

Aki meg szidja az szívjon le.

2012. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

"Suzukisok! Ti miért jártok Suzukival?"

Miért, ha neked Suzukid lenne, te mivel járnál?

2012. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen kérdéseket ember... Számítógépesek! Ti miért számítógépeztek?

Vagy Heterók! Ti miért szexeltek?

Szánalmas.

2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolsó 2: nagyon ügyesek vagytok, de nem kell szándékosan félreérteni a kérdést. Nyilván ti is értitek a lényeget.
2012. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod, ez a magyar Trabant. És nekem csak Trabantra telik.
2012. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Volt 350 ezrem autóra.Ennyiből jó,megbízható,max. 10 éves autót csak a kis swift jöhetett számitásba.2002-es,85 le.,11 mp alatt van 100-on,5 liter a városi fogyasztása.1 éve megvan,de csak olajat kellett benne cserélnem.

Nem bántam meg,hogy megvettem.

2012. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

megvenni végülis bármilyen autót lehet, ha eleget spórolsz rá, de fenntartani ezt a legolcsóbb.

szerintem nem szégyen suzukival járni. én inkább örülök, hogy keveset kell költeni rá, és a megspórolt pénzt mondjuk nyaralásra, vagy lakásfelújításra költhetem.


a nagyapám egész életében trabival járt. vehetett volna mercit is, vagy audit, de egyrészt nem akarta, h bárki is irigykedjen rá, másrészt inkább a családja boldogulására költött. pl vett nekem egy lakást. szóval innen is látszik, h akár 10 millás verdával is szaladgálhatott volna, de ő nem nagyzolni akart, hanem közlekedni.

2012. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs Suzukim, de egy haveromnak igen. Ott voltam vele, mikor vette.

Ő eleve nagyon spórolós. Kijelentette, hogy 200e-nél nem akar többet autóra áldozni. Így végül F Astrákat, meg Swifteket néztünk.

Végül egy 16 éves Suzuki lett a befutó.

De lényegében a kérdésedben te is leírtad, hogy milyen indok alapján lett ez.


Most én is autóra gyűjtök. Én inkább szeretnék valami kényelmesebb, biztonságosabb autót, mert elég sokat fogok benne ülni. Új autót én sem szeretnék venni, mert annál (számomra) fontosabb dolgokra is kell a pénz, de olyan 1,5 millió körüli összeget nem sajnálok rá. Ez nagyjából annyi, amit egy év alatt tudok összespórolni. Aztán ha meg lesz az autó, gyűjtök majd másra is.

2012. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!