Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Suzuki kezd a Trabant...

A Suzuki kezd a Trabant helyébe lépni?

Figyelt kérdés
Mármint lassan "gáz" lesz vele utazni?

2012. máj. 30. 20:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem. Miért lenne gáz?
2012. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
De pl. A nagy autók régebben a trabantot b*szogatták, ma meg mintha a szuzukit
2012. máj. 30. 20:34
 3/70 anonim ***** válasza:
30%

Nem, 20 éve lépett a trabant helyére, a Renault Thalia pedig a Skoda 105-öt váltotta fel!


Indokaim: a Suzukit (Swift I.) legtöbben a kispénzűek vásárolták (a'90-es években még támogatást is kaptak akik a kétüteműeket lecserélték Suzukira - legalábbis Budapesten). Valamint a nyugdíjasok ("Minek nagyobb ez is elég a telekre kijárni!"), és a kezdő sofőrök (olcsó ha törik) vásárolták. És gyakran volt nászajándék, vagy érettségi ajándék.


A fenti célközönség pedig valljuk be vagy azért bénázik mert kezdő, vagy azért mert már le van lassulva.


Én már régóta kerülöm messziről a Trabis, Skodás, Suzukis, nyúlszőr kalapos, vagy bézbólsapis sofőröket!

:)


Szerintem.

2012. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
82%
szerintem meg,túl sokat agyalsz értelmetlen dolgokon.Nézd inkább a Barátok közt-et.
2012. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Inkább a miliomost!!!
2012. máj. 30. 20:55
 6/70 anonim ***** válasza:
21%
IGEN
2012. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
9%
Már most is gáz a Suzuki, de egyébként kizárólag magának köszönheti. Amiért annyira rohadtul gyenge a kasztnija. Ha normális biztonságú lenne, mint egy ugyanolyan kategóriájú más autó, akkor teljesen más kép lenne róla az emberekben, nem csesztetné senki. Bár iszonyat fapados, kopogós műanyag és borzalmas úttartású az egész, a hasonlóak, tehát a Daewo Matiz, Tico, Lanos, régi Corsa meg stb se jobbak.
2012. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
82%
De megbizhatóságban odaver minden autónak. Jóbarátomnak már 8 éve van és csak kopó alkatrészeket cseréltek, semmi mást. Sohasincs baja.
2012. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
71%
hát igen a 90-es évek swiftjeit sokszor azonosítják ezzel, hogy a trabantokat volt hivatott kiváltani, és mivel ezek az autók mára pár százezer ft-ot érnek, olcsó a fenntartásuk, egyszerű a karbantartásuk, és ha konyítasz hozzá, otthon is szerelhetőek, ezért ennyiben tényleg hasonló... , de pl a most nem rég megjelent új swift már más babérokra tör, minőségben, árban szinte egy kategóriát feljebb lépett... egyébként maga a suzuki nem szar, szerintem a baleseti statisztikák is kicsit ferdék, mármint olyan értelembe, hogy persze hogy vékony lemezből van a régi swift, de hogy sokkal biztonségosabb lenne egy korabeli pel corsa, vagy akármien kis francia "vacak" azt kétlem..., egyébiránt csak az átlag magyar azonosítja a suzukit a swifftel, aki látott már grand vitarát, vagy tudja miaz a suzuki gsxr, az tudja hogy annyira nemis szar az a suzuki...
2012. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
61%
Majd visszatérünk erre a kérdésre,úgy fél év múlva,600 ft-os benzináraknál,és rájössz hogy már most mekkora király a suzuki!
2012. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!