Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 Golf az jó tuning alap?

1.6 Golf az jó tuning alap?

Figyelt kérdés

IVes Golf.

Mivel lehetne mondjuk plusz 50 LE-t nyerni belőle?


2012. márc. 15. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[ Troll mode on ]

Motorcserével xD

[ Troll mode off ]


Tuningra olyat keress mint az 1.9TD/TDI azokból sokat ki lehet hajtani. Benzinest igazából csak turbósítani lehet, ami jelentőset dob rajta, de ott rendesen megszaladnak a költségek. Szerintem a GOLF 1.6-nak a kasztnija esetleg jó tuning alap, a motor az nem.

2012. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Chip,sportdob,motorpiszkálás. Ha 50 Le-t nem is,de szerintem 20 at ki lehet préselni. Nagyon kéne bele egy turbó! :)
2012. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor ha veszek egy IV.es Golfot(az a kedvencem) akkor honnan tudok bele venni egy nagyobb motort és milyet vegyek?
2012. márc. 15. 20:05
 4/19 anonim ***** válasza:

Keresel a neten, racing-bazar, ebay stb. Attól is függ a mutatvány, hogy papirosan akarod csinálni, vagy sem.

Dízel vonalon 1.9, 2.0 VW motor biztosan belemegy, a V6 TDI már necces, de az megrántva tuti koporsót csinál a kocsiból.

Benzinesekből a V5 és a régebbi VR6 elfér az elejébe. A VR6 valami komoly csigával sem lehet rossz :)


Ehhez a mókához nem árt egy vaskos bankszámla :)

2012. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj h ez nincsen..mármint vaskos bankszámla,különben ha lenne,vennék valami gyárilag izmosabbat.Azért gondoltam valami olcsó kaszni,nagy motor,de lövésem sincs milyen áron áll meg egy ilyen mutatvány,meg ugye utána leműszakiztatni vele...

Szóval akkor kb 2 millió alatt bele se vágjak?

2012. márc. 15. 22:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi alatt ne nagyon. Egy normálisabb fékrendszer alapból 6 számjegyű forintba kerül. Bár az is lehet megoldás, hogy veszel valami alapot, és szép lassan összerakod. Akkor elolszlanak a költségek.
2012. márc. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ha így jobban érthető: egy gyengébb gépet felerősíteni JÓL megcsinálva mindig többe jön ki, mintha vennél egy eleve erősebbet, plusz utána lesz pénzed a magasabb fogyasztást kielégíteni naftával, és a kopó alkatrészeket is gyakrabban cserélni?


Egy mittomén...Ferrari pl nem (csak) azért annyira drága, mert annyira erős, hanem mert Ferrari. De már 1-1,5 millából vehetsz magadnak erős autót, sőt, már fél milláért is kapsz 200 lóerőset, csak régebbit, 10-15 éveset.


Szóval ha nem nagy rá a keret, eszedbe se jusson egy ilyen motorcserés meg szanaszét tuningolós történet, hidd el, nem jönnél ki jól belőle. A pénzed is elfogyna, és az autó sem lenne az igazi.

2012. márc. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az germánfetisiszta fajta tirpák, és nem csak a golf jöhet szóba, nézz szét a 10-15 éves olaszok és franciák közt. Simán találsz 1 millió alatt 180-200+ lóerős autókat, és ha nem vmi lelakott példányról van szó, nem lesz vele sok gondod, a fogyasztáson kívül :)
2012. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezt (és az árat meg a teljesítményt) látva elmegy az ember kedve a Golf tuningolástól ...

[link]

2012. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
CSak ezt még forgalomba is kellene helyezni, az meg necces lesz :)
2012. márc. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!