Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire érdemes odafigyelni...

Mire érdemes odafigyelni Peugeot 206 vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Milyen tipushibák fordulnak elő gyakran, amire érdemes odafigyelni?
2012. jan. 27. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

"Mire érdemes odafigyelni Peugeot 206 vásárlásakor?"


Hogy időben el tudj szaladni, még mielőtt kifizetted volna.

2012. jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2006-os 1.4-es benzines 206 SW-m van most ~100300km-el én 76000-nél vettem meg

Az eddigi hibalista :

Bal hátsó ajtó zárszerkezet kuplungszerkezet, kuplungtárcsa, kinyomócsapágy, a klímát 3x kellett javítani (eresztett, mindig máshol), a szervókormány nyomásérzékelője cserés volt (elrepedt). Kb ennyi nem tudom ezek típushibák-e.

2012. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó: Komolyan elhiszed, hogy 100E km-nél kuplungszerkezetet kellett cserélni? Ilyen a világon nincsen!

Kb. dupla annyi van az autóban.

2012. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerkezetcseréhez: nem lett volna muszáj kicserélni, de mivel a csapágy olyan rossz volt, hogy elkezdett "belelenyalni" a nyomólap laprugóiba. A szerelő csak a csapágyat cserélte volna, én kértem, hogy a szerkezetet meg a tárcsát is cseréljük. Valószínűleg az előző tulaj nem merte soha elengedni a kuplungot...
2012. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
arra érdemes figyelni hogy francia = csak a baj lesz vele
2012. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó: 20 éve csak francia autóval járunk, félmillió Km legalább megvolt, volt itt Peugeot, Renault, Citroen, nem sikerült még észrevenni azt a rettentő sok problémát...úgy mondanám, hogy soha semmilyen komolyabb meghibásodás nem volt.

Hogy mi a titka: az, hogy adott pénzmennyiségért franciából egy 2 évvel fiatalabb, fele km-t futott autót kapok, mint németből.

2012. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Már volt szerencsém több francia autót vezetni. Egy peugeot volt tulajdonomban pár évig.

A tapasztalataim alapján SOHA TÖBBET nem vennék francia autót.

-egyszerűen javíthatatlan futómű. Ha megjavíttattam, 1-2 hónap múlva megint elkezdett valahol kopogni. Aztán megint javíttattam, megint csak 1-2 hónapig hagyott békén.

-seb.váltó rudazat a műanyag perselyezések miatt olyan lötyögős volt, hogy csak véletlenül lehetett néhanap normálisan sebességbe kapcsolni vele. Bontóból kaptam volna 30ezerért!!! Köszi...

-örökös kuplung szerkezet problémák...


Most egy 16 éves suzukival járok, 5 éve van nálam. Ezalatt (figyelj!) egy gyújtásosztót kellett cserélnem (1500,-)! Persze plusz olajcsere, légszűrő, gyertya, stb. karbantartáshoz szükséges dolgok.

2012. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rozsdásodás meg ilyesmi elvileg nem lehet probléma, de azért nézd meg a kerékjárati ívek környékét. Ami még hiba lehet az vagy a motortérban vagy a hátsó futóműnél van.
2012. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ma 10:42-nek:ezek szerint te is az átlag magyar betegségben szenvedsz hogy semmi más nem érdekes egy autó vásárlásánál csak hogy kevés kilometer legyen benne?!nem baj ha kilóg a bele,mert ˝te pista!nézzed már 12éves autó azt alig van benne 55ezer......˝
2012. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Na és ezt ugyan miből mérted le jóember? Abból, hogy 20 év alatt gyakorlatilag 0 meghibásodást produkáltak az autóim? Nagyon okos...
2012. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!