Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit vezetettek motort és...

Mennyit vezetettek motort és mekkorát mielőtt letettétek korlátlanból a jogsit? Illetve mennyi vezetési tapasztalat kell szerintetek egy 600-as gsx-r-hez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
125-ösbe raktam kb 20000 km-t 3 év alatta aztán jött a korlátlan, ám semmilyen egy erős motorral is lehet ésszel menni és megtanulni vele mindent.
2011. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább ész kell hozzá, hogy ne halj meg.

Nekem csak B jogsim van, kétszer vezettem motort, mindkettő 125-ös volt, az egyik kétütemű. Ha fejben megvan a vezetés, nem okozhat gondot, nekem is könnyen ment, annak ellenére, hogy soha előtte nem ültem motoron. Nagyobb motorhoz még nem volt szerencsém, de értelemszerűen az se megy gyorsan, ha nem húzod neki.

2011. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háth igen. Csak erősebb motoron finomabban kell bánni a gázzal, mert azért egy 125cm3 és egy 600cm3-s motor teljesítménye igencsak eltérő.
2011. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy csutkán szeretnék vele járni.Ennek ellenére sportosan szeretném vezetni.Gondolom akkor fokozatosan növelni a kategóriákat és úgy elérni a 600-ast.?
2011. jún. 8. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az a legjobb, de orbitális anyagi veszteség. Amúgy a motoros sulikban is 500-600-as motorokon oktatják a korlátlanokat, tehát hozzá fogsz szokni.
2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyagilag teljesen jogos.Végülis lehet egy ezressel is 100-al menni.CSak aki 100al megy ne ezrest vegyen :D
2011. jún. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!