Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotor jogosítványt hol...

Nagymotor jogosítványt hol csináljak pest megyében? Fontos a jó oktatás!

Figyelt kérdés

Olyan helyet szeretnék választani, ahol vannak profi oktatók, esetleg jogsi utáni tanfolyamok is, és normális géppark.

280-300-tól mennek az árak, ahogy nézem, max 350-et szánnék rá.


Tudtok ajánlani helyeket?


máj. 12. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen kategóriát szeretnél? Mert koráltan A-nál, necces a 350-es határ, ha nincs már jogsid, mert az EÜ is 30 ezer, és ugye kell orvosi is ami 7200 forint.

[link]

máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A korlátlant szeretnék. Nem az ár fontos, de azért nem szeretnék 100-150 ezerrel többet fizetni ugyan azért. Sok helyen láttam már 280-300-ért, a te általad linkelt oldalon is 320.


Van tapasztalatod velük? Tudsz mesélni?


Illetve, ami nagy kérdés bennem, mit lehet kezdeni egy ilyen belváros közeli hellyel? Beállunk majd a dugóba motorozni pesten? Ott azért életveszélyesnek gondolnám, sokkal szívesebben mennék Bp melletti városba.

máj. 12. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos velük nincs tapasztalatom, mert én Székesfehérváron csináltam tavaly a korlátlant, de őket nem ajánlanám senkinek. Meg ők már tavaly is drágák voltak, 10ezer/órával. Rutin amúgy elég szivatós lett, és biztos, hogy kevés lesz neked is a 10 óra, mert még azok is küzdöttek vele, akiknek már volt A2. Meg a költségekbe azt is számold bele, hogy egy alap védőfelszerelés már kötelező. Saját bukó, valamilyen protektoros kabát, és nadrág, de minimum térdvédő, bakancs és kesztyű.
máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!