Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AutoDoc nevű Webáruháztól...

AutoDoc nevű Webáruháztól rendelve, mennyi forint és mennyi idő a szállítás? és a díj?

Figyelt kérdés

Sehol nemtalálom,


Lehet én vagyok p@ncser.



máj. 8. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ugyanis a google egyből dobja a szállítást

[link]

[link]

45 ezer forintig 3150Ft, efelett ingyenes , kivéve a túlméretes termékeket. Illetve a gumikat ekkor is ingyenesen szállítják.

máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szállítási idő tapasztaltaim szerint ~3 munkanap.
máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz, köszinektek ! 🍻
máj. 8. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztán ha nem stimmel, nézd meg, mennyibe kerül visszaküldeni... Itthon pl a kauffer, zs+u ugyanolyan árakat tud minden erőszakos akció nélkül, de legalább itthonról gyorsan megkapod. Nameg ha mégsem jó valami, akkor belföldön jóval olcsóbb a futár, sőt, magyarul beszélő emberrel tudod telefonon egyeztetni a visszaküldést, nem pedig angolul, emailben, hetek alatt több ügyintézővel hadakozva és többször újrakezdve. Nem mellesleg itthon azt kapod amit rendelsz - az autodoc sok dolgot készleten lévőnek jelez, ami valójában nincs, és a végén a prémium márka helyett megkapod a legolcsóbb fajta saját márkás cuccot tőlük, amire rá van mondva, hogy prémium hö, örülj neki.
máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez valami szlovak, vagy Osztrak cég...🤔
máj. 8. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Az autodoc német cég, az áru nekem múltkor lengyelországi raktárból indult, németországi raktáron keresztül érkezett Magyarországra.
máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!