Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó alkatrészeket szervízes...

Robogó alkatrészeket szervízes hogy-hogy nem találta meg, én meg laikusként igen?

Figyelt kérdés

Felhív hogy rossz híre van ez olyan ritka típus hogy sem itthon sem külföldön nincs hozzá alkatrész és hogy minden szervízes havert felhívott de mind azt mondta ezt úgy ahogy van felejtse el.


Mondom utánanézek. Egy angol nyelvű weboldalon megtaláltam a hivatalos gyártói alkatrész listát ehhez a motor típushoz amiben az összes alkatrész benne volt az utolsó csavarig és alátétig stb. gyártói cikkszámmal, rákerestem cikkszám alapján és minden alkatrészre több száz rendelési lehetőséget dobott ki a Google, sok itthon is kapható, de ha nem külföldről rendelhető.


Itt az lehet hogy motorszerelők ritkán beszélnek angolul, ezért ők eleve csak magyar forrásokban keresnek alkatrészt?



máj. 3. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kizärt...

en pl nemeben elek es öregebb amerikai kocsit vezetek, ami itt nincs azt a szerelö nekem amerikäbol rendeli le es vämmal a felebe kerül mint ha helyben venne...

máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú hány ilyen volt már nálunk autók esetében. Hív vissza 10 perc múlva, hogy talált. Elküldi, közelében sincs annak, ami kell. 😂
máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erősen gondolkodom rajta, hogy bele kéne vágnom a robogó szerelésbe.

Szerintem azért mondja, mert nem akar szórakozni a rendelgetéssel. Az nem számolható el az óradíjba. Annyi a megbízásuk, hogy nem éri meg ezzel tölteni az időt, inkább kitakarít egy keeway karburátort 10.000Ft óradíjért. Ugyanennyi idő lenne beregelni és lerendelni az alkatrészeket a te gépedhez.


Ha nem titok, mi ez a ritka típus, amitől annyira fázik a szerelő?

máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3


de mondtam neki hogy én berendelek mindent, mondja meg mi kell.


Honda Gyro Canopy

máj. 3. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy buta szerelőd van, vagy lehet, hogy vannak megállapodásai/kizárólagosságai szerződései, amik miatt nem rendel akárhonnan, hanem vagy van annak, akitől hajlandó rendelni, vagy nincs.
máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelod egy beszallitotol rendel akivel szerzodese van es aki amugy is megy hozza minden nap, igy a megrendelt alkatreszre nem kell varni sokat. Ami naluk nincs arra azt mondja hogy nem kaphato es pont.

Az idosebb szerelok meg azt sem tudjak hogy hogyan kell egy rendelest leadni az interneten.

máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!