Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 honapot allt az autom az...

2 honapot allt az autom az utcan, nem hazznaltam. Most mikor megyek vele hatulrol egy ilyen tompa ismetlodo kattogo hangot hallok. Lehet hogy csak be korrodalodott ott valmi? Tarcsafekes hatul Is.

Figyelt kérdés

jan. 26. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkell emelni és megforgatni a kereket.
jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mellékúton, kis forgalmú úton, ahol nincs forgalom,haladj lassan, és közben bal lábbal finoman fékezz. "Bevasalod" a tárcsákat. Valószínű, csak berozsdált. Írd meg, mi lett.
jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Voltam gumisnal aki mutatta hogy enyhen befog a bal hatso fek a kezifek miatt. Raadasul a fekbetet is lekopott. Szoval gondolom ez lehet a gond. Tarcsafeknel lehet valamivel probalkozni, hogy ne fogjon be?
jan. 26. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassú menet közben fékezgess bal lábbal rá. Gyengébben, majd erősebben. Járasd meg a fékdugattyúkat! 2-es voltam.
jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig 2-es vagyok. Tudom, hogy igazam van, ezért próbálok segíteni. :) Még egy tipp. Álló helyzetben, többször egymás után(akát 10szer is) húzd be, meg engedd ki a kéziféket. Mozgasd át a szerkezetet. 🙂
jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitseget!

Inkabb megnezetem szervizben, mert fekbetetet is kell cserelni, le van kopva a szorulas miatt. Meg a fek nem jatek.

jan. 26. 21:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam amit mondtál hogy a gázt nyomtam a fèkkel ès megoldotta! Király vagy!

Köszönöm a segitsèged!!

jan. 27. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! 😊 Jó érzés!
jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!