Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol szoktatok tankolni?

Hol szoktatok tankolni?

Figyelt kérdés
nov. 6. 21:29
A kérdező szavazást indított:
OMV
MOL
Shell
ORLEN
Auchan
83 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Mindig a környék legolcsóbb kútján, általában ez Auchan kút. Ha az nincs a környéken, akkor ami útbaesik.
nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Dallas, Auchan, illetve ami olcsóbb útba esik.
nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
54%

Auchan kúton tankoltam néha, akkor fejeztem be végleg amikor a töltőpisztolyból szivárgott a benzin tankolás közben. Azt vettem észre hogy elkezd nedves lenni a zoknim, lenéztem és láttam hogy a töltőpisztolyból folyik. A földön lévő tócsa mérete alapján nem csak én jártam így.


Nekem nem ér meg néhány száz forintnyi spórolást az, hogy szivárgó töltőpisztolyra kell figyelnem és friss benzintócsákat kell kerülgetnem tankolás közben. A MOL és OMV benzinkutakon ilyennel még sose találkoztam. A fizetés folyamata is lassú, egy kassza üzemel és hosszú a sor az Auchan benzinkúton.


OMV és MOL párti vagyok. A Shell a környéken lepukkant és nagyon bunkók az alkalmazottak. Orlenről csak rosszat hallottam, oda nem mennék.

nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%
Ami épp útba esik.
nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
#3 évi több ezer literes fogyasztás mellett, amiből elég sok Auchan, nem találkoztam ilyennel. Ha gond van, szólni kell, mivel nincs ott a személyzet mint más kutakon. Amiket láttam, nagyon korrekt módon kezelik a panaszokat, szóval lehet egyből kaptál volna kupont például... Én minél később, esti órákban szeretek tankolni ott, automata kútfejnél, jellemzően nincs sor se előttem se utánam, és kártyával fizetni gyors, nem kell végigverekedni magam kóla és gumicukor polcok között.
nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban Auchan, esetleg oranges oil, de ha úgy adja ki, akkor bárhol máshol.
nov. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Koaxk Ábel ***** válasza:
71%

Elsősorban a Shell-hez megyek V-Power Racing-et szoktam tankolni, ha az zárva, mert felénk a Shell nem 0-24-es akkor az OMV-nél szoktam MaxxMotion-t.


Minőségben nem vettem észre különbséget, mindkettővel jól megy a kocsi!

nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Régebben Shell esett útba, most egy Orlen kúttól kb 400 méterre lakom. Egyikkel se volt soha semmi bajom. A legközelebbi Auchan kút tőlem 200 km-re van. Így érthető okokból ott ritkán tankolok.
nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron nekem több kút is útbaesik munkába menet. Kocsival általában MOL, de utóbbi időben inkább a Metro kútján tankolok. Motorral pedig vagy MOL vagy ÖMV, mivel a Merto-nál nincs se 98-as se 100-as benzin.
nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Szolovjov ***** válasza:
92%
Többnyire Orlen, vagy ahol kapni LPG-t.
nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!